Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania wykończone pod klucz

tagi tematyczne Atlas Estates Capital Art Apartments mieszkania Warszawa wykończenie mieszkania
Mieszkania wykończone „pod klucz”
Mieszkania wykończone „pod klucz”

Osoby kupujące mieszkania na osiedlu Capital Art Apartments mogą skorzystać z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz. Deweloper przygotował dwa pakiety. Wykończenie obejmuje malowanie ścian, wykonanie podłóg oraz glazury i terakoty w kuchni i w łazience, montaż urządzeń sanitarnych oraz drzwi.

Atlas Estates wzbogacił swoją dotychczasową ofertę sprzedaży mieszkań o możliwość wykończenia ich pod klucz. W ramach programu opracowano dwa pakiety zawierające duży wybór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Pakiety obejmują malowanie ścian, położenie podłóg oraz glazury i terakoty w kuchni i w łazience, montaż urządzeń sanitarnych oraz drzwi wejściowych. Koszt wykonania usługi uzależniony jest od standardu wybranych materiałów i wynosi 835 lub 1 378 PLN za mkw. Świadczenie objęte jest gwarancją producenta i wykonawcy.

Capital Art Apartments powstaje w Warszawie przy ulicy Giełdowej 4. Na działce o łącznej powierzchni 17.500 mkw. powstanie ok. 850 mieszkań zlokalizowanych w pięciu budynkach o zróżnicowanej wysokości. Aktualnie inwestor jest w trakcie przekazywania pierwszych 200 lokali, stanowiących pierwszy etap budowy osiedla. W budynku A dostępnych jest jeszcze 6 kawalerek o powierzchni 45 mkw. Istnieje możliwość swobodnego przearanżowania ich na mieszkania dwupokojowe. 

W drugim etapie inwestycji realizowane są budynki B i C. Pierwszy z nich to 17-piętrowa wieża, w której znajdzie się 177 mieszkań o powierzchni od 42 do 157 mkw. W budynku B będą przeważały lokale dwu- i trzypokojowe. We wszystkich mieszkaniach znajdą się balkony lub loggie. Na ostatnich dwóch piętrach zaprojektowano m.in. przestronne mieszkania z dwoma łazienkami, miejscami na garderoby oraz obszernymi tarasami. W siedmiopiętrowym budynku C powstaną 123 mieszkania o metrażach od 37 do 114 mkw. Do zalet budynków deweloper zalicza duże okna oraz wysokie pomieszczenia - do 275 cm.

Atlas Estates oferuje duży wybór mieszkań - od kawalerek o powierzchni 30 mkw. po przestronne 160-metrowe apartamenty typu penthouse. Na parterach zaplanowano lokale usługowe. Pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce i alejki oraz plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo ma zagwarantować system monitoringu i całodobowa ochrona. Osiedle będzie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Capital Art Apartments powstaje na granicy warszawskiego Śródmieścia i Woli. Projekt autorstwa „Archiplan” Studio Projektowe Ewa Widera powstawał we współpracy z Moore-Yaski-Sivan Architects – jedną z największych pracowni architektonicznych w Izraelu. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Budownictwo Mitex. Program wykończenia mieszkań pod klucz został przygotowany we współpracy z firmą ProDevelopment specjalizującą się w poszerzaniu ofert deweloperów.

autor: zdjęcia: Atlas Estates

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.