Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania z certyfikatem energetycznym

tagi tematyczne apartamenty Apartamenty Kakowskiego certyfikat energetyczny mieszkania Warszawa Unidevelopment
Mieszkania z certyfikatem energetycznym
Mieszkania z certyfikatem energetycznym

Unidevelopment jest jednym z pierwszych deweloperów na rynku, który wprowadza świadectwa charakterystyki energetycznej dla swoich inwestycji.

Budynek mieszkalny przy ulicy Kakowskiego 9 w Warszawie otrzymał certyfikat energetyczny. Dokument wskazuje, że zapotrzebowanie na energię lokali jest niższe od standardowego, a tym samym podnosi wartość nieruchomości.

Od 1 stycznia 2009 r. świadectwa charakterystyki energetycznej są obowiązkowe dla każdego budynku oddawanego do użytkowania oraz budynku podlegającemu zbyciu lub najmowi. Jest to dokument, który określa wielkość zapotrzebowania na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu.
Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Unii Europejskiej w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwo charakterystyki energetycznej jest ważne 10 lat pod warunkiem nie przeprowadzenia w tym czasie robót budowlanych, w wyniku których zmianie uległaby charakterystyka energetyczna budynku. Celem wprowadzenia obowiązku sporządzania świadectw jest promowanie budownictwa efektywnego energetycznie i zwiększanie świadomości społecznej w zakresie możliwości uzyskania oszczędności energii w budownictwie.

Unidevelopment rozpoczął proces uzyskiwania świadectw energetycznych dla wszystkich swoich inwestycji. Świadectwa zostaną przekazane lokatorom bezpłatnie.

Apartamenty Kakowskiego 9 to kameralny budynek liczący 25 mieszkań, zlokalizowany na Pradze Południe w pobliżu Jeziorka Goławskiego. W sprzedaży pozostało jeszcze 9 lokali. Każdy apartament ma balkon, taras lub zielony ogródek oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. Wśród zalet inwestycji deweloper wymienia: wysoki standard wykończenia (drewniane okna, kamienne parapety, indywidualnie sterowana wentylacja), funkcjonalne rozkłady mieszkań, winda z poziomu garaży, komórki lokatorskie, plac zabaw dla dzieci. Metraż mieszkań zawiera się w przedziale od 28 do 110 mkw.
Budynek jest zlokalizowany przy spokojnej, cichej ulicy. W pobliżu istnieje dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa i handlowa oraz szkoły, przedszkola i banki.
Ceny za mkw. wahają się od 8050 do 8255 PLN.

autor: źródło: Unidevelopment

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.