Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkania zaprojektowane według zasad Feng Shui

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Dom Development Feng Shui mieszkania Ochota mieszkania Warszawa Willa na Harfowej
Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej
Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej

Dom Development rozpoczął sprzedaż i budowę mieszkań w inwestycji Willa na Harfowej. W ofercie dewelopera znajduje się 90 mieszkań. Cały budynek oraz rozkład lokali zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami Feng Shui. Inwestycja realizowana jest na warszawskiej Ochocie w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego

Willa na Harfowej to nowoczesny, elegancki budynek o zróżnicowanej wysokości, którego elegancję podkreśla kamienny cokół wokół parteru, dyskretnie boniowana, jasna elewacja oraz przeszklone balkony dodające lekkości. Znajdzie się w nim 90 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (od 28,97 do 84,85 m2) i funkcjonalnym rozkładzie wnętrz, umożliwiającym optymalne dostosowanie lokalu do potrzeb jego mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą dobrze doświetlone dzięki korzystnemu usytuowaniu budynku względem stron świata. Okna o niskim współczynniku przenikania ciepła zapewnią oszczędność energii. Zaprojektowano też system gromadzenia wody deszczowej, która będzie służyła do podlewania osiedlowych terenów zieleni. Na piątej kondygnacji zaprojektowano zielony dach.

Sprawdź też: mieszkania na Ochocie w Warszawie, najnowsze ogłoszenia sprzedaży

Budynek oraz znajdujące się w nim mieszkania zostały zaprojektowane w zgodzie z zasadami Feng Shui. Umiejscowienie budynku, lokalizacja głównego wejścia oraz wjazdu do garażu, a także położenie lokali komercyjnych będzie sprzyjało maksymalnemu wykorzystaniu przyjaznej człowiekowi energii. Również korzystny rozkład mieszkań i odpowiednia wysokość pomieszczeń mają zapewnić swobodny przepływ energii.

Na dziedzińcu, zaprojektowano miejsce do zabaw dla najmłodszych, z ławeczkami, piaskownicą oraz elementami małej architektury. Roślinność oddzielająca teren zabaw od reszty osiedla i ulicy będzie pełniła również funkcję bariery akustycznej.

Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej
Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej
fot.: Dom Development
Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej
Mieszkania na warszawskiej Ochocie. Willa na Harfowej
fot.: Dom Development

Na parterze od ulicy Włodarzewskiej i Harfowej znajdować się będą trzy lokale handlowo-usługowe. Ceny brutto lokali usługowych będą kształtowały się na poziomie 9 900 zł za m2. Przedział cenowy oferowanych mieszkań kształtuje się od 8 100 do 9 400 zł/m2. W budynku zaprojektowano cztery klatki schodowe (po dwie dla każdej części budynku) wyposażone w windy łączące wszystkie kondygnacje mieszkalne i partery z dwupoziomowym garażem podziemnym. Znajdzie się w nim 120 miejsc garażowych: 70 miejsc pojedynczych w cenie 32 500 zł, 16 miejsc pojedynczych ze schowkiem w cenie 38 000 zł, 10 miejsc rodzinnych w cenie 49 000 zł, jedno miejsce rodzinne ze schowkiem w cenie 53 000 zł oraz 12 miejsc dla gości. W ofercie dewelopera jest też 17 komórek lokatorskich zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz na korytarzach przy mieszkaniach (cena 9 000 zł). W budynku będzie także wózkownia.

Willa na Harfowej jest pierwszą inwestycją Dom Development, która będzie prowadzona zgodnie z zasadami ustawy deweloperskiej, czyli w oparciu o rachunek powierniczy, który w przypadku tej inwestycji będzie prowadzony przez BRE Bank.

Oddanie inwestycji do użytku inwestycji zaplanowane zostało na koniec IV kwartału 2014 roku.

autor: Źródło: M+G

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.