Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie pokazowe na osiedlu ALPHA w Ursusie

tagi tematyczne osiedle Alpha Red Real Estate Development Warszawa
Mieszkanie pokazowe na osiedlu ALPHA
Mieszkanie pokazowe na osiedlu ALPHA

W czerwcu 2009 roku RED Real Estate Development planuje oddanie mieszkań powstałych podczas realizacji I etapu budowy osiedla ALPHA w Ursusie. Już teraz można obejrzeć mieszkanie pokazowe, w którym deweloper prezentuje jakość wykończenia i zastosowane rozwiązania.

Przy okazji prezentacji dwupokojowego mieszkania pokazowego będzie można zapoznać się z zastosowanymi podczas realizacji inwestycji technologiami. A wykorzystane zostały tu najwyższej jakości materiały budowlane, m.in.: pięciokomorowe okna o wzmocnionej izolacyjności akustycznej i antywłamaniowe fornirowane drzwi wejściowe. W lokalu będzie można też sprawdzić sposób funkcjonowania systemu wentylacji hybrydowej. Podobnie jak pokazowe, wszystkie mieszkania na osiedlu będą miały wysokość 2,7m, a w każdym pokoju znajdzie się pełny dostęp do sieci RTV i Internetu. Osoby zainteresowane obejrzeniem mieszkania pokazowego deweloper zaprasza do biura sprzedaży zlokalizowanego obok inwestycji – przy ulicy Skoroszewskiej 5 w Ursusie. Klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnej porady specjalisty ds. aranżacji wnętrz.

Jednym z największych atutów inwestycji jest usytuowanie osiedla w odległości 200 m od Alej Jerozolimskich. Kompleks ALPHA będzie składał się z siedmiu nowoczesnych budynków, w których znajdą się mieszkania o powierzchni od 42 do 101 mkw. W połowie przyszłego roku oddane zostaną cztery z nich, ze 197 mieszkaniami, w których obecnie prowadzone są już prace wykończeniowe. Doskonałym miejscem do wypoczynku na terenie osiedla będzie – zaprojektowany przez architekta zieleni – wewnętrzny dziedziniec. Znajdą się na nim strumyki, oczka wodne, altanki oraz place zabaw. Kompleks będzie strzeżony i monitorowany, zostanie też wyposażony m.in. w wideodomofony oraz czytniki kart dostępu. Poza garażami podziemnymi przewidziano także 120 zewnętrznych, ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

autor: opracował: mj
zdjęcia: RED Real Estate Development

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.