Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie pokazowe w River House

tagi tematyczne apartamenty Mermaid Properties mieszkania Warszawa River House
Mieszkanie pokazowe w River House
Mieszkanie pokazowe w River House

Spółka Mermaid Properties zaprezentowała apartament pokazowy na warszawskim Mokotowie na Osiedlu River House. W trzypokojowym mieszkaniu można przyjrzeć się rozwiązaniom architektonicznym i technologicznym inwestora.

Deweloper przygotował apartament pokazowy, aby pomóc kupującym w decyzjach przy projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania. „Chcemy zwrócić uwagę nie tylko na sposób, ale i na jakość wykończenia oraz umeblowania. Najważniejsze jest to, że zarówno projekt osiedla, rozkłady mieszkań, wszelkie udogodnienia projektowe tzw. części wspólnych w połączeniu z lokalizacją czynią z naszej inwestycji jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na lokalnym rynku nieruchomości.” - mówi Łukasz Dołęga, wiceprezes zarządu Mermaid Properties.

Osiedle River House to trzy kameralne, czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażach od 41 do 120 mkw. Mermaid Properties zadbał o to, aby wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków było wykonane z produktów najwyższej jakości. Deweloper gwarantuje drewnianą stolarkę okienną oraz balkony ze szklanymi balustradami, wykończonymi stalą nierdzewną. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, Mermaid Properties zagwarantował, że w oknach mieszkań znajdujących się na parterze zostaną zamontowane rolety antywłamaniowe. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody, dzięki któremu, woda pozbawiona będzie kamienia osadzającego się na kranach i armaturze łazienkowej.

Osiedle River House znajduje się przy ulicy Bluszczańskiej. w pobliżu tzw. Wisłostrady, dzięki której w kilka minut można znaleźć się w centrum Warszawy. Pomimo położenia praktycznie w sercu miasta, jest cicho i spokojnie. Inwestycja otoczona jest zielenią, co stanowi z pewnością idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Bliskość natury a zarazem szybki dostęp do szkół i przedszkoli to duży plusy tej inwestycji.

autor: opracował: mz

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.