Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie w dobrym stylu

tagi tematyczne Łódź PROFI INVEST
Mieszkanie w dobrym stylu
Mieszkanie w dobrym stylu

Łódź kojarzona jest przede wszystkim z ulicą Piotrkowską, na której wznosi się niejeden przykuwający uwagę budynek. Jednak poza główną częścią miasta są też inne miejsca, w których być może czeka na nas wymarzone mieszkanie. Takie jak to przy ulicy Granicznej.

Mieszkanie zlokalizowane jest w łódzkiej dzielnicy Górna i znajduje się na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu. Zajmuje 121 metrów kwadratowych w dwupiętrowym domu wielorodzinnym zbudowanym w 2006 roku. Jego atrakcyjność podnosi fakt, iż jest to lokal dwupoziomowy, w którym piętra połączone są stylowymi, wykonanymi na specjalne zamówienie schodami. Ten wyróżniający mieszkanie element powstał z połączenia drewna dębowego ze stalą nierdzewną.

Urok tkwi w szczegółach
Autorem projektu jest Piotr Pietrzak, którego praca zaowocowała powstaniem wnętrza zachwycającego dbałością o detale. Cały parter stanowi przestronny salon wyposażony w wiele oryginalnych elementów, takich jak kominek czy lampa o nowoczesnym designie. Ta część mieszkania przeznaczona jest dla gości, a jednocześnie pełni funkcję pokoju wypoczynkowego. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, dwie łazienki oraz jadalnia połączona z kuchnią. Jest to strefa prywatna, przeznaczona dla przyszłych właścicieli, którzy jednak będą mogli dokonać w mieszkaniu modyfikacji według własnego pomysłu.

Salon

Jadalnia

Światło i kolor
Mieszkanie stwarza wrażenie przytulnego i pełnego dobrej energii, takie też jest w rzeczywistości. Do jego zakupu zachęcają również ciekawe rozwiązania zastosowane przy wystroju wnętrza. Wyposażenie (lokal sprzedawany jest ze stałą zabudową) wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. W każdym pomieszczeniu ważną rolę odgrywają kolory oraz oświetlenie – umieszczone w różnych miejscach lampy i lampki dodają wnętrzu charakteru.

Okna w lokalu znajdują się od strony północno-zachodniej i południowo-wschodniej. Należy też dodać, że rejon, w którym usytuowane jest mieszkanie, jest dobrze skomunikowany z innymi częściami Łodzi, co sprawia, że dowolnym środkiem komunikacji można dojechać we wszystkie najważniejsze punkty w mieście.

Schody łączące piętra

Jedna z łazienek

Nieruchomość została wyceniona na 790 000 PLN, a znajduje się w ofercie agencji PROFI INVEST.

autor: opracował: Marta Tomasiuk
zdjęcia: PROFI INVEST

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.