Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie w domu szeregowym - oferty sprzedaży Warszawa

tagi tematyczne Agencja Nieruchomości Brodno Biuro Nieruchomości Wigwam dom w zabudowie szeregowej domy sprzedaż Warszawa nieruchomość segment sprzedaż Warszawa szeregowce warszawa
mieszkanie_w_segmencie
mieszkanie_w_segmencie

Dom szeregowy to dość popularny w Polsce typ zabudowy, szczególnie w miastach i na terenach podmiejskich. Jego zaletami są warunki zamieszkania zbliżone do tych, jakie stwarza dom wolno stojący.

Atutami segmentów jest oddzielne wejście, własny ogródek i garaż w bryle budynku. Ważne jest też większe poczucie bezpieczeństwa wynikające z obecności sąsiadów za ścianą oraz niższe koszty budowy i eksploatacji niż w przypadku domu wolno stojącego. Piętrowy układ budynku pozwala na podział segmentu na część dzienną i prywatną. Osiedla domów szeregowych zlokalizowane są zazwyczaj w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, dzięki czemu mieszkańcy mają wygodny dojazd do centrów miast. Plusem jest też zaplanowana wcześniej i wykonana przez dewelopera infrastruktura osiedlowa: uliczki, chodniki, place zabaw, obiekty małej architektury, oświetlenie oraz miejsca rekreacji i zieleń. Elewacja zespołu budynków jest ujednolicona, przez co wygląd osiedli jest harmonijny pod względem estetycznym.

Poniżej przedstawiamy dwie oferty sprzedaży segmentów pochodzące z warszawskich biur nieruchomości.

Warszawa, Targówek
Segment o powierzchni 135 mkw., zlokalizowany w spokojnej części miasta, w rejonie ulicy Wyspowej. Dom wybudowano w 2008 r. Znajduje się w nim 5 pokoi (salon oraz cztery sypialnie), 3 łazienki i kuchnia. Kolorystyka wnętrz utrzymana jest w białych i kremowych barwach, które dobrze komponują się z jasnymi, drewnianymi meblami i podłogami. Dom usytuowano na działce zajmującej powierzchnię 150 mkw. Cena nieruchomości to 969.000 PLN. Sprzedaż prowadzi Agencja Nieruchomości BRODNO

segment_targowek2
segment_targowek1


Warszawa, Włochy

Środkowy segment zlokalizowany na osiedlu położonym przy ul. Redaktorskiej (niedaleko ulicy Dźwigowej), w cichej, spokojnej okolicy. Powierzchnia nieruchomości to 240 mkw. Na najniższym poziomie domu znajdują się: piwnica, garaż na dwa auta, pralnia, kotłownia i  pomieszczenia gospodarcze. Parter zajmuje duży salon (42 mkw.), jadalnia, mała łazienka, przedpokój, hol oraz w pełni wyposażona kuchnia (szafki plus sprzęt AGD). Z salonu można wyjść na taras (15 mkw.) i do ładnie zagospodarowanego ogródka. Na piętrze są trzy sypialnie o powierzchniach: 16,3 mkw., 14,2 mkw. (z balkonem) oraz 15 mkw. (sypialnia z garderobą i odrębną łazienką). Na pierwszym poziomie jest też druga, duża łazienka (9,8 mkw.). Ostatnie piętro to ładnie zaaranżowana otwarta przestrzeń oraz jeden pokój i łazienka. Dom wyceniono na 1.390.000 PLN, a jego sprzedażą zajmuje się Biuro Nieruchomości WIGWAM.

segment_wlochy1
segment_wlochy2

autor: Opracował: Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.