Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie w pakiecie z pomysłem

tagi tematyczne Apartamenty Murano Budimex Nieruchomości Warszawa
Mieszkanie w pakiecie z pomysłem
Mieszkanie w pakiecie z pomysłem

Nowocześnie zaaranżowana kawalerka w Apartamentach Murano już do kupienia. Budimex Nieruchomości stworzył atrakcyjne, wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone wnętrze w miejskim stylu.

Czterdziestometrowa kawalerka z widokiem na zielony skwer przy ul. Andresa znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone w sposób pozwalający łączyć wiele funkcji: wypoczynkową, miejsca do pracy, kuchenną i jadalnianą. Wnętrze jest przyjazne i funkcjonalne.

Aby nie ograniczać przestrzeni ściankami działowymi, architekt zastosował nietypową zabudowę w holu – zamontowano trzy pojemne słupki meblowe, które oddzielają część kuchenną od holu. Zaskakujące rozwiązania spotykamy z resztą na każdym kroku. W kuchni osiągnięto ciekawy efekt, dzięki zabudowaniu całej ściany lakierowanymi szafkami. Dla uatrakcyjnienia formy mają one różną głębokość.

Oryginalnym elementem kuchni są dwa blaty przesuwne. Rozsuwając je uzyskujemy przestrzeń do pracy i wygodny stolik do codziennych posiłków. Po zsunięciu powstaje duży stół, przy którym można przyjmować gości. Z mobilnością mebli koresponduje oświetlenie – ultranowoczesne, przesuwne oprawy.

Z kolei w pokoju dziennym znajdziemy wygodny narożnik, stolik z egzotycznego drewna i telewizor plazmowy. Pod szafkami poprowadzono wąż z diodami LED, podświetlający czarno-białą grafikę na ścianie. Z wystrojem pokoju komponuje się jasna bambusowa podłoga oraz rolety rzymskie zamontowane w oknach typu porte-fenetre.

Łazienka to funkcjonalny i atrakcyjny minimalizm, poprzecinany wąskimi, drewnianymi szafkami. Przestronną kabinę prysznicową wyposażono w deszczownicę o średnicy 160mm.

Powstało eleganckie wnętrze, którego klimat tworzą kontrastowe zestawienia kolorów: bieli i czerni, uzupełnionych szarością i czerwienią. Do tego czyste, geometryczne formy, nowoczesne tworzywa i drewno. Co więcej, mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD.

autor: opracował: ak
źródło: CORE PR

aktualizacja: 27.08.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.