Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mieszkanie z ogrodem w inwestycji Villa Cascada

tagi tematyczne deweloper Poznań deweloperzy Wielkopolska mieszkanie z ogrodem Twoje M Villa Cascada
Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada
Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada

Zakup dużego mieszkania z ogrodem w podmiejskiej lokalizacji to propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, ale ze względów finansowych nie mogą zrealizować swoich planów. To również atrakcyjna alternatywa dla mieszkania w centrum miasta.

Osoby planujące zakup własnego M stają często przed dylematem – małe mieszkanie w centrum, czy większy metraż w podmiejskiej lokalizacji? Kryteria, którymi się sugerują, są uzależnione od indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie jednak czy mieszkanie kupuje singiel, małżeństwo czy rodzina z dziećmi, są aspekty na które wszyscy zwracają uwagę - czy mieszkanie ma balkon, ogród, co z miejscem parkingowym, czy do mieszkania przynależy garaż?

Zalety mieszkania pod miastem

Mieszkanie o powierzchni 100 m2, z dużym ogrodem, w podmiejskiej lokalizacji to ciekawa alternatywa dla śródmiejskiego mieszkania o powierzchni 60 m2 z małym balkonem i w wielkim bloku. Koszt zakupu obydwu nieruchomości jest porównywalny. Decydując się na mieszkanie w centrum, trzeba pamiętać, że na przepełnionych parkingach trudno będzie znaleźć wolne miejsce dla samochodu. Wyjściem z tej sytuacji jest zakup garażu (u niektórych deweloperów obligatoryjny), jednak jest to dodatkowy wydatek rzędu 30 tysięcy złotych. Peryferie większych miast są tańsze, co nie znaczy gorsze. To dobrze zorganizowane społeczności, ze szkołami, przedszkolami, sklepami, placówkami zdrowotnymi. Z obrzeży wielkiego miasta jest też bliżej do miejsc, w których można spędzić wolny czas na łonie przyrody. Przykładem takich przedmieść Poznania jest Szczepankowo, Suchy Las, Przeźmierowo czy Plewiska.

Poszukujesz mieszkania? Sprawdź najnowsze oferty: mieszkania w Poznaniu

Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada
Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada
fot.: Twoje M
Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada
Mieszkanie z ogrodem w Villa Cascada
fot.: Twoje M

Villa Cascada – kameralne osiedle mieszkań z ogrodami
Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Twoje M w Plewiskach przy ulicy Porannej. Na to utrzymane w konwencji zamkniętej osiedle składają się cztery budynki, a każdy z nich to dwa niezależne mieszkania. W sumie na osiedlu zamieszka tylko osiem rodzin. Do mieszkań przynależą usytuowane od południowej strony duże ogrody o powierzchni nawet 290 mkw., oraz, co jest rzadko spotykane, dwa miejsca parkingowe. Odpowiednie usytuowanie inwestycji względem stron świata, zabudowa kaskadowa oraz duże okna to rozwiązania, dzięki którym mieszkania są nasłonecznione cały dzień.

Powierzchnia każdego piętra domu podzielona jest na strefę dzienną, na którą składa się jadalnia oraz przestronny salon połączony z kuchnią (łącznie ok. 40 mkw.), a także strefę prywatną z sypialniami, dwiema garderobami oraz dwiema łazienkami. Wszystkie pomieszczenia ulokowane są na jednym poziomie. Właściciele mieszkań na piętrze również mają do dyspozycji ogród. Dodatkowo mieszkańcy parterów mają własny taras, a lokatorzy  piętra balkon. Osiedle jest gotowe do użytkowania, deweloper realizuje jeszcze ostatnie prace przy elewacji. Cena gotowego mieszkania o powierzchni 100 mkw. wynosi 3990 zł brutto za mkw.

autor: Źródło: Mission Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.