Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mikołajki: apartamenty w luksusowym condohotelu

tagi tematyczne apartamenty Mikołajki apartamenty na sprzedaż Condohotel Hotel Mikołajki Inpro
Apartamenty, Hotel Mikołajki
Apartamenty, Hotel Mikołajki

Deweloper Inpro S.A. realizuje na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach luksusowy kompleks hotelowo-apartamentowy. W ramach inwestycji powstanie 19 apartamentów wykończonych pod klucz, pokoje hotelowe oraz marina

Hotel apartamentowy w Mikołajkach budowany jest standardzie czterogwiazdkowym. Na Ptasiej Wyspie jeziora Mikołajskiego powstaje kompleks liczący 77 pokoi hotelowych oraz 19 apartamentów o powierzchniach od 31,6 do 114,8 mkw. Nabywcy apartamentów mają udziały w częściach wspólnych obiektu, takich jak restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinet odnowy biologicznej i kompleks saun. Do dyspozycji właścicieli apartamentów będzie zlokalizowana w zachodniej części wyspy prywatna marina z 64 miejscami do cumowania.

Ceny apartamentów wykończonych pod klucz, z bezpośrednim wyjściem na taras prywatnej mariny, kształtują się w granicach 35 000 zł za mkw. brutto.

Zobacz także: apartamenty na sprzedaż i wynajem, Mikołajki

Apartamenty, Hotel Mikołajki
Apartamenty, Hotel Mikołajki
fot.: Źródło: Tauber Promotion

Na półwyspie jeziora Mikołajskiego powstanie również kompleks hotelowy z zapleczem konferencyjno-bankietowym, który będzie połączony z Wyspą Ptasią promenadą zawieszoną nad wodą. W Hotelu **** Mikołajki zostaną wykorzystane wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Fasada budynku będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślą tereny zieleni zaprojektowane tuż nad wodą, łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji budynków dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym według najnowszych trendów światowego dresingu, z elementami marynistycznymi.

Apartamenty, Hotel Mikołajki
Apartamenty, Hotel Mikołajki
fot.: Źródło: Tauber Promotion
Apartamenty, Hotel Mikołajki
Apartamenty, Hotel Mikołajki
fot.: Źródło: Tauber Promotion

autor: Źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.