Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Millenia Fort - rozpoczęto VII etap krakowskiej inwestycji

tagi tematyczne deweloperzy Kraków mieszkania Borkowska mieszkania Kliny mieszkania Kraków Millenia Fort nowe mieszkania Kraków osiedle Kliny Wawel mieszkania Wawel Service

Firma Wawel Service rozpoczyna realizację nowej inwestycji na osiedlu Kliny w Krakowie. To już VII etap kompleksu mieszkań w rejonie ul. Zawiłej i Borkowskiej, w którym deweloper wybudował już ponad 1000 lokali. W ramach kolejnego etapu zrealizowanych zostanie 5 budynków, w których łącznie znajdować się będzie 231 mieszkań.

Inwestycja została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi. Liczne alejki spacerowe, place zabaw i ogródki to tylko niektóre udogodnienia dla mieszkańców osiedla. Kliny mają rozbudowaną infrastrukturę: przedszkola, sklepy, apteki, a wkrótce również klinikę medyczną (również projekt Wawel Sernice). Budynki realizowane w ramach VII etapu to ciekawe połączenie klasycznych tynków i szkła, a także wesołych kolorów elewacji i balustrad w barwach czerwieni i pomarańczy. W projekcie przewidziano również wielostanowiskowe garaże podziemne.

Przewidywany termin oddania budynków do użytkowania to IV kwartał 2011 r. Wszystkie mieszkania będą dostępne w cenie 5499 brutto za mkw.

Millenia Fort
Kraków, ul. Borkowska, osiedle Millenia Fort

autor: Anna Gumowska

aktualizacja: 10.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.