Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Mini Park w Goleniowie: kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy

tagi tematyczne galeria handlowa Goleniów inwestycja mieszkaniowa Goleniów inwestycje zachodniopomorskie kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy mieszkania Goleniów Mini Park Goleniów Szczecin Świtalski & Synowie

W Goleniowie trwają prace przy budowie Mini Parku firmy Świtalski & Synowie. Na powierzchni prawie 16 000 m2 powstanie nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy, który dzięki nowym funkcjom nada centrum miasta prestiżowy charakter. Część komercyjna zostanie ukończona w pierwszym kwartale 2011 roku.

W samym sercu Goleniowa, u zbiegu ulic Konstytucji 3-Maja, Dworcowej i Pułaskiego trwają prace nad inwestycją Mini Park poznańskiej firmy Świtalski & Synowie.

- Obecnie zostały zakończone prace fundamentowe i wodno-kanalizacyjne. Trwa budowa słupów konstrukcyjnych. Na początku IV kwartału planujemy ukończyć bryłę obiektu. - informuje Tomasz Jurga, członek zarządu firmy Świtalski & Synowie.

Inwestor zadba także o estetykę otoczenia kompleksu. W tym celu przebuduje ul. Krótką, a także zmodernizuje chodniki w części ul. Dworcowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma PBO Anioła z Kostrzyna Wielkopolskiego, która działa na terenie całego kraju od 10 lat i wśród zrealizowanych projektów posiada obiekty komercyjne i użyteczności publicznej.

 

Mini Park, Goleniów
Mini Park w Goleniowie powstanie na terenie wybudowanej w latach trzydziestych mleczarni. Dzięki projektowi firmy Świtalski & Synowie, teren ten odzyska dawną świetność, za sprawą nowoczesnej architektury obiektu i jednocześnie nowej funkcji handlowo-mieszkaniowej.
fot.: Świtalski & Synowie

- Część komercyjna kompleksu zajmie parter i piętro, a jej powierzchnia wyniesie 4900 m2. Komercjalizacja kompleksu przebiega bardzo sprawnie. Parter został już niemal w całości wynajęty. W tej chwili jesteśmy w trakcie pozyskiwania najemców piętra. W galerii klienci znajdą sklepy znanych i popularnych najemców, m.in. operatora sieci spożywczej, sklepy z branży odzieżowej, obuwniczej, meblowej i wyposażenia wnętrz, regionalnych przedsiębiorców oraz różnorodną ofertę gastronomiczną. - mówi Tomasz Jurga. - Nasza inwestycja od początku realizowana jest w konsultacji z Urzędem Miasta, naszym celem jest ożywienie tej części Goleniowa. Mini Park wpisuje się w dalekosiężne plany renowacji centrum miasta. - dodaje.

Część mieszkalna powstanie na pozostałych dwóch kondygnacjach. Jej ukończenie planowane jest na IV kwartał 2011 roku. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddanych ponad 70, jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 27 do 96 m2.

- Jestem pewien, że nasze mieszkania spełnią oczekiwania osób, które cenią sobie miejski komfort - mówi Tomasz Jurga. To dobry adres dla tych, którzy chcą mieć wszystko w zasięgu ręki: galerię handlową z bogatą ofertą handlowo-usługową, położony nieopodal dworzec kolejowy i autobusowy, a także szybki dostęp do autostrady - jednym słowem infrastrukturę ułatwiającą codzienną organizację życia.

Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim. Na gości galerii i mieszkańców kompleksu Mini Park czekać będzie parking oferujący 220 miejsc parkingowych.

Powstający w Goleniowie kompleks jest największą inwestycją Mini Park spośród realizowanych obecnie na terenie całego kraju. W odróżnieniu od innych tego typu projektów obiekt łączy w sobie zarówno funkcje komercyjne, jak i mieszkaniowe. Mini Park w Goleniowie wpisuje się w strategię inwestycyjną firmy Świtalski & Synowie, która zakłada wybudowanie kilkudziesięciu mini centrów handlowych i obiektów wielofunkcyjnych na terenie całego kraju. Pod koniec zeszłego roku oddano do użytku Mini Park w Kaliszu. 5 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie galerii w Wolsztynie. Prace wykończeniowe prowadzone są także w Płocku. Ponadto inwestor realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Wielkopolski: w Wolsztynie i Krośnie koło Mosiny.

autor: Biuro prasowe firmy Świtalski & Synowie

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.