Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Murapol wybuduje osiedle mieszkaniowe Nowe Winogrady

tagi tematyczne deweloperzy Poznań mieszkania Poznań Murapol Nowe Winogrady osiedle mieszkaniowe
Osiedle mieszkaniowe Nowe Winogrady w Poznaniu
Osiedle mieszkaniowe Nowe Winogrady w Poznaniu

Inwestycja powstaje w Poznaniu. Deweloper planuje wybudować ponad dwieście mieszkań z segmentu popularnego oraz lokale o powierzchni ponad 100 mkw.

Osiedle realizowane jest w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. W ramach kompleksu powstaną cztery budynki o wysokości od 3 do 8 kondygnacji. W pierwszym etapie, którego zakończenie przewidziano na początek 2013 roku, oddanych do użytku zostanie 231 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdują się kawalerki (od 25 mkw.), mieszkania dwupokojowe (od 35 mkw.) i trzypokojowe (od 52 mkw.) Powstaną również lokale o powierzchni powyżej 100 mkw., z okien których będzie roztaczał się widok na panoramę miasta. Istnieje możliwość pionowego lub poziomego łączenia mieszkań. Wszystkie lokale będą miały balkon, taras lub ogródek.

Osiedle mieszkaniowe Nowe Winogrady w Poznaniu
Osiedle mieszkaniowe Nowe Winogrady w Poznaniu
fot.: Murapol

W każdej klatce schodowej zainstalowane zostaną cichobieżne windy. Na frontowej elewacji budynku, od strony parkingu, zaprojektowano duże przeszklenia, przez które będą widoczne korytarze. Z drugiej strony, na zapleczu bloku, usytuowane zostaną dwa rozległe, ozdobione zielenią patia, z placem zabaw dla najmłodszych. W części parterowej obiektu zaplanowano punkty handlowo-usługowe. Pod budynkami powstanie podziemna hala garażowa. Deweloper zadba też pełną infrastrukturę osiedlową – wykonane zostaną chodniki, drogi, plac zabaw oraz tereny zieleni.

Sprawdź także: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie zielonych terenów Warty oraz terenów rekreacyjnych popularnej Cytadeli. W promieniu kilometra od inwestycji znajdują się szkoły i przedszkola oraz przychodnie zdrowia. Nowe Winogrady będą dobrze skomunikowane ze Starym Miastem i pozostałymi dzielnicami Poznania dzięki licznym liniom autobusowym oraz znajdującej się niedaleko pętli tramwajowej. Nieopodal jest centrum handlowe Tesco oraz inne obiekty handlowo-usługowe. 

Projekt Nowe Winogrady powstał w pracowni architektonicznej Archymetria z Lubonia. Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 5400 do 6200 zł za mkw. brutto.

autor: Źródło: Murapol

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.