Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Na Skraju Lasu – osiedle w poznańskiej dzielnicy Naramowice

tagi tematyczne deweloperzy Poznań E&L Real Estates mieszkania Poznań Na Skraju Lasu
Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice
Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice

Belgijska firma E&L Real Estates wybuduje w Poznaniu nowoczesny kompleks mieszkaniowy. W ramach pierwszego etapu powstaną nieduże mieszkania o powierzchni od 45 do 65 mkw., w cenie od 5130 zł za metr kwadratowy.

Osiedle Na Skraju Lasu składać się będzie z trzech budynków usytuowanych przy ulicy Błażeja i Jasna Rola, obok rezerwatu przyrody Żurawiniec, niedaleko kampusu uniwersyteckiego na Morasku.
W ramach pierwszego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na I kwartał 2013 r., powstaną 32 dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 45 do 65 mkw. Budynki zostały zaprojektowane tak, by okna pokojów dziennych skierowane były na południe, co gwarantuje odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń. Od strony północnej okna pierwszego etapu wychodzą na ogrody położone przy domach jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania będą miały balkony, a te na parterze – ogródki. Każdy budynek będzie wyposażony w windy. Między mieszkaniami zastosowana zostanie podwójna izolacja akustyczna.

Zobacz także: Poznań - Stare Miasto, mieszkania na sprzedaż

Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice
Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice
fot.: LTM Communications
Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice
Osiedle Na Skraju Lasu, Poznań - Naramowice
fot.: LTM Communications

Firma E&L Real Estates to doświadczony deweloper, którego udziałowcami są belgijskie firmy deweloperskie: Otreco NV oraz Koramic Real Estate. Firmy te zrealizowały szereg inwestycji mieszkaniowych w Belgii, Francji, Niemczech i w Polsce. W Poznaniu wizytówką spółki jest biurowiec Winogrady Business Center. E&L Real Estates posiada także inne lokalizacje mieszkaniowe w Poznaniu – spółka planuje związać się z miastem na wiele lat. Szacunkowy koszt całego projektu inwestycyjnego Na Skraju Lasu w Naramowicach to prawie 40 mln zł.

autor: źródło: LTM Communications

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.