Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nad Wilgą II: nowe, kameralne osiedle w Krakowie

tagi tematyczne Budimex Budimex Nieruchomości deweloperzy Kraków mieszkania Budimex mieszkania Kraków mieszkania Łagiweniki nad wilga Nad Wilgą II nowe mieszkania Kraków nowe osiedle Kraków sprzedaż mieszkań Kraków
Osiedle Wilga
Osiedle Wilga

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż i realizację nowej inwestycji – „Nad Wilgą II” w Krakowie.

Nowa inwestycja jest zlokalizowana w Łagiewnikach, w sąsiedztwie malowniczego zakola rzeki Wilgi, w otoczeniu terenów zielonych, a jednocześnie 5 km lub 10 minut jazdy tramwajem od Rynku Głównego.

W czterech budynkach o wysokości od 2 do 6 pięter powstaną łącznie 72 mieszkania od jednego do czterech pokoi i metrażach od 33 do 84 mkw. Wszystkie lokale będą miały balkony, a na wyższych piętrach – tarasy z widokiem na południową panoramę Krakowa. Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami.

Ważną częścią osiedla Nad Wilgą II będzie dostępny tylko dla mieszkańców teren zielony o powierzchni 2400 metrów kwadratowych. Powstanie tam wydzielony, ogrodzony plac zabaw z licznymi zabawkami i dużą piaskownicą, stół do tenisa stołowego oraz dwa boiska trawiaste. W specjalnej strefie grilla znajdą się ławeczki i stoły. Z kolei z myślą o zimowej zabawie na świeżym powietrzu zaplanowano górkę do zjeżdżania na sankach. Mieszkańcy będą również mogli pospacerować deptakiem lub pojeździć rowerem ścieżką wzdłuż zagospodarowanego brzegu rzeki Wilgi. Dopełnieniem osiedla Nad Wilgą II będzie dokładnie zaprojektowana zieleń z alejkami parkowymi, ławeczkami i stojakami na rowery.

Zakończenie inwestycji przewidziano na listopad 2011 r. Ceny metra kwadratowego wahają się od 5 795 do 6 565 zł za metr kwadratowy brutto.

Osiedle Wilga

autor: Żródło: CORE PR

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.