Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nakręcona nieruchomość

tagi tematyczne Murator Nieruchomości

W serwisie Muratornieruchomosci.pl zaistniała nowa możliwość: użytkownicy indywidualni do ofert bezpośrednich mogą dołączać filmy.

W związku z ciągłym rozwojem serwisu www.muratornieruchomosci.pl, wprowadzona została nowa funkcjonalność, po to, by korzystanie z portalu było dla użytkowników bardziej wygodne i dawało im więcej satysfakcji.

Dla nas liczą się wszyscy współpracownicy: biura nieruchomości, deweloperzy oraz klienci indywidualni. Dla tych ostatnich została uruchomiona funkcja dodawania do wprowadzanych ogłoszeń filmów wideo, które ułatwią obrazową prezentację oferowanej na sprzedaż nieruchomości. Film zachęca bowiem potencjalnego klienta do zapoznania się z ofertą i pozwala na ukazanie lokalu mieszkalnego czy działki w sposób, który za pośrednictwem zwykłego opisu i zdjęć jest niemożliwy. Dodawane materiały mogą być tworzone przy pomocy telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego bądź kamery.

W naszym serwisie istnieje również możliwość oglądania filmów o inwestycjach, które są aktualnie realizowane. Współpraca z deweloperami z całej Polski zaowocowała wzbogaceniem portalu o pliki wideo, dzięki którym użytkownicy mogą zapoznawać się z obecnym stanem budowy lub wizualizacją wybranej inwestycji.

Zapraszamy poszukujących i sprzedających, właścicieli i wszystkich tych, którzy interesują się rynkiem nieruchomości do odwiedzania strony www.muratornieruchomosci.pl.

autor: opracował: r.

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.