Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Naturalis: nowe osiedle w podwarszawskich Łomiankach

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa Łomianki mieszkania na sprzedaż mazowieckie inwestycje mieszkaniowe mieszkania Łomianki mieszkania mazowieckie mieszkania pod warszawą Naturalis nowe osiedle Łomianki Ronson sprzedaż mieszkań Łomianki
Naturalis
Naturalis

Ronson Development rozpoczyna realizację projektu mieszkaniowego Naturalis. Ruszyła już przedsprzedaż mieszkań – do końca lipca deweloper oferuje lokale w cenie od 6100 zł za mkw.

Naturalis - osiedle w Łomiankach
Naturalis - osiedle w Łomiankach

W pierwszym etapie Naturalis, który zakończy się na przełomie 2011 i 2012 r., powstanie jeden budynek z 52 mieszkaniami. Inwestycja będzie realizowana na działce o powierzchni 31800 mkw. Łącznie na osiedlu powstanie 11 budynków z około 500 mieszkaniami o powierzchni od 32 do 79 mkw. Wszystkie budynki będą 3-piętrowe, z halą garażową oraz komórkami lokatorskimi na poziomie -1. Ceny lokali zaczynają się od 6100 zł za mkw. (po uwzględnieniu rabatu). Średnia cena przed rabatem wynosi około 6500 zł za mkw. brutto.

W strukturze mieszkań przewidziane są najpopularniejsze rozkłady. Przeważają mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 mkw. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub loggie o powierzchni od 3,5 do 13 mkw., a do lokali na parterze tarasy z ogródkami o powierzchni od 22 do 41 mkw.

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Łomianek Dolnych, pomiędzy ul. Wiślaną i Fabryczną, w pobliżu Kampinoskiego Parku Krajobrazowego.

Naturalis - osiedle w Łomiankach
Naturalis - osiedle w Łomiankach
Naturalis
Naturalis - osiedle w Łomiankach

- Chcemy aby Naturalis był nową, tętniącą życiem częścią Łomianek, dlatego na terenie osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i kawiarnie. Mimo że ceny mieszkań będą niższe niż w pozostałych projektach Ronson, chcemy utrzymać wysoki standard wykończenia, który charakteryzuje nasze wszystkie inwestycje. Tak jak w innych naszych projektach, również w Naturalis mieszkania tradycyjnie zostaną „wyposażone” w nasz znak firmowy jakim są duże drewniane okna - mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development. - Warto zauważyć, że nowoczesna architektura Naturalis doskonale wkomponowuje się w otaczający, zielony krajobraz. Na terenie samej inwestycji przewidzieliśmy też liczne alejki spacerowe, skwery z fontannami i place zabaw dla dzieci. To z pewnością stworzy bardzo interesującą enklawę dla mieszkańców.

Mieszkania w Łomiankach. Ogłoszenia sprzedaży

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.