Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nieruchomość w rozliczeniu

tagi tematyczne Białołęka Białystok Bielsk Podlaski Łomianki UNIHOUSE Warszawa
Nieruchomość w rozliczeniu
Nieruchomość w rozliczeniu

Firma deweloperska UNIHOUSE wprowadza nowy sposób finansowania zakupu domów i mieszkań, uwzględniający w rozliczeniu dotychczasową nieruchomość klienta.

Tego typu metoda finansowania inwestycji zmniejszy zależność kupującego od kredytu bankowego oraz przyspieszy zakup nieruchomości. Unihouse jest pierwszym deweloperem na krajowym rynku, który wprowadza takie rozwiązanie na szeroką skalę. W rozliczeniu nowej inwestycji deweloper może przyjąć inne nieruchomości będące własnością kupującego, np. mieszkanie, dom, grunt. Propozycja skierowana jest do osób, które planują zakup mieszkania lub domu i są właścicielami nieruchomości o uregulowanym stanie prawnym.
Pierwszym krokiem do finalizacji transakcji będzie podpisanie umowy rezerwacyjnej, zabezpieczającej interesy obu stron. Następnie niezależny rzeczoznawca posiadający uprawnienia wydane przez Ministra Infrastruktury dokona wyceny nieruchomości klienta. Po skompletowaniu dokumentacji nastąpi podpisanie przedwstępnej umowy zamiany w formie aktu notarialnego, określającego szczegółowe warunki i terminy transakcji. Ostateczne przeniesienie własności obu nieruchomości nastąpi na podstawie kończącego proces aktu notarialnego – umowy zamiany.
Różnica wartości dwóch nieruchomości uwzględnionych w transakcji stanowi znacznie niższą kwotę niż całkowita wartość nieruchomości nabywanej. W związku z tym opłaty notarialne związane z tego rodzaju zakupem są mniejsze. Unihouse oferuje także pomoc swoim klientom w uzyskaniu kredytu na pozostałą do zapłaty kwotę.

Apartamenty „Kakowskiego 9”

Nowe rozwiązanie Unihouse pozwoli na znaczne przyspieszenie zakupu nowego lokum i ułatwi negocjacje warunków kredytu z bankiem finansującym część transakcji. Dotychczasowa nieruchomość może stanowić równowartość wymaganego obecnie przez banki wkładu własnego.
Oferta Unihouse obejmuje wszystkie inwestycje dewelopera. Obecnie firma proponuje klientom domy, mieszkania i apartamenty w następujących, zlokalizowanych na terenie aglomeracji warszawskiej i Podlasia, inwestycjach:

„Osada Brzeziny” –  osiedle usytuowane na Białołęce, składające się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej. W każdym znajdują się 2 niezależne lokale o powierzchni około 200 mkw.

„Osiedle Polnych Maków” – Zamienie (tuż za granicami Ursynowa). W inwestycji znajdzie się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 mkw.

Osiedle „Gardenia” – Łomianki, kameralna inwestycja składająca się z 6 bliźniaczych domów z garażami, każdy o powierzchni około 150 mkw.

„Jaśminowe Domy” – Warszawa ul. Berensona; 30 domów jednorodzinnych o wysokości 2,5 kondygnacji w zabudowie bliźniaczej cztero- i trzylokalowej. Deweloper planuje rozpoczęcie sprzedaży w pierwszym kwartale 2009r.

Apartamenty „Kakowskiego 9” – kameralna inwestycja położona w pobliżu Jeziorka Gocławskiego. W budynku znajdzie się 25 mieszkań o podwyższonym standardzie i powierzchni od 28 do 110 mkw.

 „Dom pod Gruszą” – Bielsk Podlaski; czteropiętrowy budynek, który jako pierwszy blok mieszkalny w mieście będzie miał windę oraz garaż podziemny. W inwestycji powstanie 28 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 33 m2 do 67 mkw. Mieszkania z balkonami, tarasami lub ogródkami.

Inwestycja w Białymstoku przy ul. Nowy Świat – budynek w kształcie litery „L” o 4 i 5 kondygnacjach, w którym znajdzie się około 30 mieszkań. Część z nich powstanie w istniejącej, zabytkowej kamienicy, którą przystosowano do celów mieszkaniowych. Dłuższy bok budynku zostanie dobudowany i będzie dzielić klatkę schodową i windę z zabytkową kamienicą.

 

„Osiedle Polnych Maków”

autor: opracował: ak
zdjęcia: Unihouse

aktualizacja: 16.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.