Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nieruchomości komercyjne: zakup lokalu użytkowego z 10-letnią gwarancją wynajmu

tagi tematyczne lokale użytkowe Murapol najem nieruchomości komercyjne wynajem
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku
Tychy: osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku

Zwrot z inwestycji maksymalnie w 10 lat, bezpłatne pozyskanie najemców i pełna obsługa administracyjna – deweloper Murapol SA z okazji dziesięciolecia istnienia firmy proponuje zakup nieruchomości komercyjnych z gwarancją wynajmu przez kolejną dekadę. Oferta pilotażowo dotyczy wybranych lokali użytkowych, docelowo objąć może realizacje w całym kraju.

Dotychczas o gwarancji najmu mówiło się jedynie w kontekście inwestycji w apartamenty w Polsce lub apartamenty wakacyjne w innych krajach, np. w Hiszpanii. Tymczasem krajowy deweloper, jako pierwszy w Polsce, gwarantuje najem lokalu użytkowego przez 10 pierwszych lat po jego zakupie.

Zobacz także: lokale użytkowe na Śląsku, oferty wynajmu

Oferta Murapol SA kierowana jest do osób, które planują zakup lokali użytkowych pod wynajem, jak również do prowadzących własną działalność gospodarczą, a także do firm oferujących systemy franczyzowe. Proponowana powierzchnia komercyjna waha się od ok. 20 do ponad 600 mkw. Zwrot z inwestycji zakupu nastąpi maksymalnie po 10 latach, co gwarantuje comiesięczna zapłata czynszu przez firmę. Gwarantowana wysokość czynszu równa jest 10 proc. wartości nieruchomości w skali roku.
– Zwrot z inwestycji możliwy jest również w krótszym czasie. W ramach proponowanej przez nas promocji, zapewniamy bezpłatne pozyskanie najemcy oraz przeprowadzenie negocjacji w celu uzyskania wyższej stawki czynszu miesięcznego. Na życzenie klienta możemy podjąć się także obsługi administracyjnej samodzielnie lub za pośrednictwem wyspecjalizowanego zarządcy – mówi Mariusz Osiński, Regionalny Dyrektor ds. Sprzedaży – To świetnie rozwiązanie dla tych, którzy szukają inwestycji, a z różnych względów nie mogą sami doglądać zakupionych lokali.

Inwestycja w nieruchomości komercyjne z gwarancją najmu może stanowić dziś alternatywę do form oszczędzania w postaci lokat bankowych, czy inwestowania w papiery dłużne.
– Rozumiemy, że można mieć obawy przed inwestowaniem w nieruchomości komercyjne, szczególnie w obliczu niestabilnych sytuacji gospodarczych innych krajów Europy, w tym Grecji. Wychodząc naprzeciw utrudnionym warunkom, proponujemy pewną inwestycję. Od dekady utrzymujemy mocną pozycję na polskim rynku nieruchomości, a aktualnie przedstawiana oferta, gwarancja dziesięcioletniej stabilizacji finansowej, stanowi jedynie przysłowiową „kropkę na i” – dodaje Mariusz Osiński.

Oferta firmy Murapol SA pilotażowo dotyczy lokali handlowych, usługowych i biurowych zlokalizowanych w Bielsku-Białej, Tychach, Katowicach oraz Wieliczce. Docelowo objąć może realizacje w całym kraju. Promocja „Lokale użytkowe z 10 letnią gwarancją najmu” obowiązuje do końca 2011 roku.

Murapol S.A. istnieje na rynku od 2001 roku i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie budownictwa jedno- i wielorodzinnego wysokiej jakości. Zajmuje się również generalnym wykonawstwem. Wśród zakończonych inwestycji mieszkaniowych są zarówno osiedla mieszkaniowe i pojedyncze rezydencje w Bielsku-Białej, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Tychach oraz apartamenty w Krakowie.
W planach dewelopera są kolejne inwestycje w nowych lokalizacjach takich jak: Gdańsk, Poznań, Warszawa oraz Wrocław.

Na sprzedaż nowy budynek biurowo-produkcyjny, Bielsko-Biała ul. Cieszyńska

Powierzchnia budynku: 1065 mkw., działka - 1100 mkw. Nieruchomość jest zagospodarowana, ogrodzona i monitorowana. W sąsiedztwie znajdują się biura, place i parkingi. Dobra lokalizacja - blisko zjazdu z drogi S1 Bielsko - Cieszyn.

fot.: The Volker Company
fot.: The Volker Company
fot.: The Volker Company

autor: źródło: Imago Public Relations

aktualizacja: 30.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.