Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Poznaniu: Osiedle Na Smolnej

tagi tematyczne Budimex Nieruchomości deweloperzy Poznań inwestycje mieszkaniowe Poznań mieszkania Budimex mieszkania Poznań nowe mieszkania Poznań nowe osiedla osiedle mieszkaniowe Poznań Osiedle Na Smolnej Poznań Budimex
Osiedle Na Smolnej, Poznań
Osiedle Na Smolnej, Poznań

Budimex Nieruchomości rozpoczyna budowę nowego osiedla mieszkaniowego. Inwestycja zlokalizowana jest w poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Smolnej. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 178 mieszkań w cenie od 4905 zł za mkw.

W ramach pierwszego etapu powstanie czteropiętrowy budynek, w którym znajdzie się 178 mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 117 mkw.  Każdy lokal będzie miał balkon lub taras, a z mieszkań na parterze będzie bezpośrednie wyjście na dziedziniec. Kompleks zostanie ogrodzony i przystosowany do całodobowej ochrony z kontrolą dostępu. Na terenie osiedla przewidziano stojaki na rowery oraz  pomieszczenia do ich przechowywania. 

Inwestycja jest zlokalizowana niedaleko Starego Rynku i Ostrowa Tumskiego, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych nad Wartą. Niedaleko osiedla znajduje się węzeł komunikacyjny Rondo Śródka. W pobliżu są przedszkola, szkoły, przychodnie, punkty usługowe i sklepy.
Z okazji rozpoczęcia sprzedaży deweloper proponuje zakup mieszkań w cenie od 4905 zł za mkw. brutto.  Mieszkania kwalifikują się do programu Rodzina na Swoim.

Zakończenie budowy I etapu inwestycji nastąpi w kwietniu, a przekazanie kluczy w lipcu 2012 roku.

Ogłoszenia: Mieszkania na sprzedaż, Poznań Nowe Miasto

Osiedle Na Smolnej, Poznań
Osiedle Na Smolnej, Poznań
fot.: Źródło: CORE PR
Osiedle Na Smolnej, Poznań
Osiedle Na Smolnej, Poznań
fot.: Źródło: CORE PR

autor: Źródło: CORE PR

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.