Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja Mosina Park – rozpoczęto sprzedaż mieszkań

tagi tematyczne Family House Mosina Mosina Park nowe inwestycje Poznań Poznań
mosina_park
mosina_park

Firma Family House rozpoczęła sprzedaż mieszkań na terenie nowej inwestycji zlokalizowanej pod Poznaniem w Mosinie.

Najnowszy projekt poznańskiego dewelopera powstanie w centrum Mosiny, u zbiegu ulic Krotowskiego i Mickiewicza, w odległości kilkudziesięciu metrów od Ronda Budzyń oraz przedszkola. Zaletą lokalizacji jest piękny widok z okien na park oraz bliskość Rogalińskiego Parku Krajobrazowego i Wielkopolskiego Parku Narodowego, na terytorium którego znajduje się jezioro Góreckie.

mosina_park1

Trzypiętrowy budynek będzie składał się z 16 mieszkań, po cztery na każdej kondygnacji, a jego budowa rozpocznie się na początku września. W ofercie dostępne są: kawalerki o powierzchni 33-35 mkw., mieszkania dwupokojowe – od 38 do 57 mkw. i trzypokojowe o metrażu 57 mkw. Przy każdym z nich znajdować się będzie balkon o powierzchni od 2,7 do 11 mkw. Deweloper przewidział również lokale dla osób niepełnosprawnych. Z myślą o nich, na parterze powstaną specjalnie zaprojektowane 2 mieszkania jednopokojowe oraz powiększony garaż. W podziemiu Mosina Park powstanie hala garażowa z 16 miejscami parkingowymi oraz 4 komórki lokatorskie.
Standard deweloperski obejmuje zamontowanie w mieszkaniach drzwi antywłamaniowych, parapetów wewnętrznych marmurowych, zewnętrznych granitowych, instalacji, rolet na oknach. Każdy klient może również za dodatkową opłatą skorzystać z innych usług oferowanych przez dewelopera, jak np. ogrzewanie podłogowe. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na połowę 2010 roku. Cena za mkw. wynosi 3730 zł netto. Mieszkania kwalifikują się do programu „Rodzina na swoim”

autor: żródło: ARW IMAGE Public Relations

aktualizacja: 12.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.