Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja na Pomorzu - luksusowe apartamentowce

tagi tematyczne apartamenty Pętkowice Sierra Ivory Apartments TS Invest
Nowa inwestycja na Pomorzu
Nowa inwestycja na Pomorzu

Firma TS Invest S.A. rozpoczęła budowę Sierra Ivory Apartments w Pętkowicach. Termin realizacji inwestycji to 2015 r.

Zespół luksusowych apartamentowców powstanie w odległości 25 km od Trójmiasta, na terenie pola golfowego Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa. Na obszarze 60 hektarów zaplanowano budowę 49 ekskluzywnych apartamentowców oraz centrum rekreacyjno-sportowego, w którym mieszkańcy będą mieli do dyspozycji m.in. SPA, salę do squasha, basen kryty, kort tenisowy oraz ścieżki spacerowe i rowerowe.

Dla przyszłych Klientów Sierra Ivory Apatements przygotowano różne możliwości wykończenia mieszkań pod klucz, które będą się różniły materiałami wykończeniowymi, kolorystyką oraz stylem aranżacji. Każdy z apartamentów wykonany będzie w najwyższym standardzie zarówno w odniesieniu do samych apartamentów jak również powierzchni wspólnych. Ceny mieszkań wahają się od 11 000  do 13 500 tys. zł za mkw. Inwestycja realizowana będzie w kilku etapach. W pierwszym etapie udostępnione zostaną 22 apartamenty o powierzchniach od 96 do 160 mkw.  i dwa penthousy po 215 mkw. Przewidywany termin zakończenia wszystkich etapów realizacji inwestycji to 2015 r.

autor: opracował: mj

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.