Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja w Szczecinie

tagi tematyczne mieszkania Szczecin SGI Baltis
Nowa inwestycja w Szczecinie
Nowa inwestycja w Szczecinie

Firma budowlana SGI Baltis rozpoczyna realizację inwestycji przy ulicy Krakowskiej w Szczecinie. W dwóch etapach powstanie ponad 200 mieszkań. Klucze do pierwszych apartamentów przyszli mieszkańcy będą mogli odebrać pod koniec 2009 r.

Inwestycja SGI Baltis realizowana będzie między ulicą Krakowską a Europejską w Szczecinie. Okoliczna zabudowa domów jednorodzinnych oraz duża ilość zieleni zadecydowały o założeniach projektowych i charakterze nowego kompleksu. Projekt będzie się składał z ośmiu dwu- i trzypiętrowych budynków. Atutem osiedla będą niestandardowe rozwiązania wykorzystane przy dzieleniu przestrzeni zarówno wewnątrz mieszkań, jak również w częściach wspólnych budynków, które umożliwi galeriowy układ klatek schodowych. Inwestycję będzie wyróżniała ciepła kolorystyka przełamująca ich nowoczesne, zdecydowane linie architektoniczne. Elewacja budynków będzie utrzymana w beżach, żółciach i rdzawych brązach skontrastowanych z odcieniami szarości.

Metraż mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych zawiera się w przedziale od 42 do 98 mkw. Garaże na blisko 300 miejsc postojowych zostaną wybudowane w kondygnacjach podziemnych budynków, do których wygodny dostęp umożliwią cichobieżne windy. Przestrzeń pomiędzy obiektami wypełni zaaranżowana zieleń z wydzielonymi placami zabaw i terenami rekreacyjnymi. Sprzedaż  mieszkań rozpocznie się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału br., a zakończenie całej inwestycji jest przewidziane na drugi kwartał 2010 r.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.