Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja w Warszawie Osiedle Derby - oddano kolejny etap

tagi tematyczne Derby 13 Dom Development nowe inwestycje Warszawa nowe mieszkania Białołęka Warszawa Białołęka
derby13_zajawka
derby13_zajawka

Dom Development SA, czołowy deweloper działający na warszawskim rynku, rozpoczął dziś przekazywanie mieszkań klientom, którzy zakupili lokale na osiedlu Derby 13, przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Derby 13 to kolejny etap rozwoju projektu inwestycyjnego Derby na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została zrealizowana i jest oddawana do użytku zgodnie z założeniami. 

Derby 13 jest osiedlem strzeżonym i monitorowanym, składającym się z trzech dwupiętrowych budynków. Całość osiedla to 172 mieszkania o powierzchni od 33,5 do 109,3 mkw. Na osiedlu sprzedanych jest już blisko 100 mieszkań, które w najbliższych tygodniach zostaną przekazane właścicielom. Obecnie przedział cenowy mieszkań, które są dostępne w ofercie sprzedaży na osiedlu Derby 13 kształtuje się od  5780 zł do  6820 zł za mkw.

W inwestycji powstały nowoczesne, niskie, dwupiętrowe budynki o podwyższonym standardzie. W pobliżu znajduje się wiele tras rekreacyjnych oraz centra handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola.

Dom Development jest także w trakcie przekazywania mieszkań na osiedlu Miasteczko Regaty (etap I i II) oraz na osiedlu Derby 18. Obie inwestycje położone są na warszawskiej Białołęce.

 

derby13_lipiec2009

„Derby 13 to kolejna inwestycja, którą przekazujemy naszym klientom zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Jest to nowoczesne, ale także kameralne osiedle, doskonałe dla osób ceniących sobie spokój oraz dobrą komunikację z Warszawą. Jestem przekonany, że nabywcy mieszkań na tym osiedlu będą zadowoleni ze swojej decyzji." - powiedział Jerzy Bieniewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development SA.

„Mając blisko 1000 mieszkań w naszej ofercie sprzedaży, w różnych segmentach rynku, koncentrujemy się obecnie na wykończeniu oraz oddaniu do użytku projektów, które rozpoczęliśmy w poprzednich latach. Kolejne projekty, które mamy przygotowane wprowadzimy do sprzedaży, jak tylko zaobserwujemy symptomy znacznego ożywienia rynku mieszkaniowego.” – dodał Jerzy Bieniewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Dom Development SA.

autor: źródło: M+G

aktualizacja: 01.03.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.