Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa inwestycja w Wiśle

tagi tematyczne apartamenty Wisła Punkt Jarzębata second home Stark Development
Nowa inwestycja w Wiśle
Nowa inwestycja w Wiśle

Stark Development, katowicki deweloper specjalizujący się w segmencie second home, rozpoczyna budowę i sprzedaż luksusowych apartamentów na szczycie góry Jarzębata w Wiśle.

Projekt apartamentowca „Punkt Jarzębata” opiera się na koncepcji stworzenia ekskluzywnych lokali mieszkalnych i wypoczynkowych. Budynek będzie położony na szczycie Góry Jarzębata (550 m n.p.m.), w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej lasami, z widokiem na panoramę gór. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni 4,3 tys. mkw., niedaleko centrum Wisły.

Projekt przewiduje budowę trzykondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 17 apartamentów (każdy z tarasem) o łącznej powierzchni 1000 mkw. Inwestycja ma być utrzymana w wysokim standardzie, a materiały budowlane wykorzystane w realizacji klasyfikują obiekt do kategorii budynków ekskluzywnych. Oprócz apartamentów w „Punkcie Jarzębata” przewidziano dodatkowe pomieszczenia, takie jak: ogród zimowy, siłownia z sauną, pralnia z suszarnią oraz wydzielone miejsca na sprzęt narciarski. W garażu podziemnym zaplanowano 18 miejsc postojowych. Obiekt będzie również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Oferta Stark Development powinna także zainteresować koneserów wina. Budynek wyposażony zostanie w „winotekę” czyli specjalną piwniczkę, w której będą utrzymywane odpowiednie warunki do przechowywania wina. Ponadto przewidziano w niej miejsce, gdzie będzie można spotkać się z przyjaciółmi na wspólnej degustacji.

Cena apartamentu w standardzie „pod klucz” wynosi 9-10 tys. zł brutto za mkw.
Oddanie inwestycji do użytku planowane jest w 2009 roku.

autor: opracował: ak

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.