Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa marka - Unidevelopment

tagi tematyczne apartamenty Dom pod Gruszą Gardenia Kakowskiego 9 mieszkania Warszawa Osada Brzeziny Osiedle Polnych Maków Santorini Unidevelopment UNIHOUSE
Osiedle Polnych Maków - Zamienie pod Warszawą
Osiedle Polnych Maków - Zamienie pod Warszawą

Od stycznia 2009 roku na rynku deweloperskim istnieje Unidevelopment. Firma powstała z reorganizacji grupy kapitałowej, w wyniku której rozdzielono działalność produkcyjną i deweloperską prowadzoną do tej pory razem pod wspólnym szyldem Unihouse. Unidevelopment przejęło wszystkie projekty i know-how firmy Unihouse.

Unidevelopment będzie prowadził działalność głównie na terenie aglomeracji warszawskiej. Deweloper przejmie zarówno wszystkie dotychczasowe, jak i dopiero planowane projekty Unihouse.
W ofercie Unidevelopment znajdą się przede wszystkim kameralne osiedla domów jednorodzinnych oraz apartamenty. W ofercie firmy są m.in. mieszkania dostępne w rządowym programie „Rodzina na swoim”. Dofinansowanie w ramach programu obejmuje dopłaty do odsetek kredytu. Natomiast dzięki autorskiemu programowi „Zamieńmy się”, osoby będące właścicielami nieruchomości o uregulowanym stanie prawnym, mogą zamienić się z deweloperem na mieszkanie lub dom. Jeżeli klient korzysta z kredytu bankowego, to dotychczasowa nieruchomość może stanowić równowartość wymaganego przez banki wkładu własnego.
Obecnie deweloper prowadzi następujące inwestycje:
„Osada Brzeziny” – zlokalizowane na Białołęce osiedle składające się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej, z których każdy ma dwa niezależne lokale o powierzchni około 200 mkw.
„Osiedle Polnych Maków” – Zamienie, gm. Lesznowola. W inwestycji powstanie 36 domów szeregowych, każdy o powierzchni około 180 mkw.
Osiedle „Gardenia” w Łomiankach – kameralna inwestycja składająca się z 6 bliźniaczych domów z garażami, każdy o powierzchni około 150 mkw.

W ofercie dewelopera są również mieszkania i apartamenty:
„Kakowskiego 9” - kameralna inwestycja położona w pobliżu Jeziorka Gocławskiego. W budynku znajduje się 25 mieszkań o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 110 mkw.
Dla poszukujących tańszych lokali deweloper oferuje mieszkania na osiedlu „Santorini”, w pobliżu rezerwatu Olszynka Grochowska. W czteropiętrowych budynkach z windami i garażami znajdzie się 355 mieszkań o powierzchni od 26 do 118 mkw. Najniższa cena zakupu lokalu wynosi już 6400 zł za 1 mkw. Każde mieszkanie miało balkon, taras lub loggię. Garaże dla 400 samochodów zaplanowano na poziomie –1.
Z propozycji dewelopera mogą również skorzystać mieszkańcy Podlasia. Zakończono budowę i oddano do użytku „Dom pod Gruszą” – czteropiętrowy budynek, który jako pierwszy blok mieszkalny w mieście ma windę oraz garaż podziemny. W budynku znajduje się 28 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchniach od 33 do 67 mkw. Każde mieszkanie ma balkon, taras lub ogródek.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Unidevelopment

aktualizacja: 13.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.