Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa oferta Ronsona

tagi tematyczne Imaginarium Plejady Poznań Ronson Tulce Warszawa
Nowa oferta Ronsona
Nowa oferta Ronsona

Firma Ronson zaplanowała realizację dwóch nowych inwestycji: w Warszawie i pod Poznaniem. Deweloper zadbał zarówno o odpowiednią lokalizację osiedli, jak i wysoki standard wykonania mieszkań i domów.

Imaginarium II w Warszawie
Inwestycja Imaginarium II, stanowiąca drugi etap projektu Imaginarium zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Bielany, przy ulicy Gwiaździstej. Etap ten przewiduje powstanie pięciu dwupiętrowych budynków, na które składać się będzie 125 mieszkań o powierzchni od 40 do 115 mkw. Bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Bielańskiego, ścieżek rowerowych, ośrodków sportu i innych terenów rekreacyjnych to niewątpliwy atut nowego osiedla.
Jednym z założeń dewelopera jest zaoferowanie przyszłym mieszkańcom przestronnych i dobrze oświetlonych lokali wykonanych z materiałów wysokiej jakości.

Imaginarium II - Warszawa

Mieszkania na parterze będą miały ogródki, te na wyższych kondygnacjach – balkony, a część mieszkań z drugiego piętra – duże tarasy usytuowane na dachu.
Warto również wspomnieć o rozwiniętej infrastrukturze okolicy: bliskiej odległości szkół, przedszkoli, sklepów oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Plejada pod Poznaniem
O rozwiniętej infrastrukturze należy też wspomnieć w przypadku Plejady – drugiej nowej inwestycji firmy Ronson. Malownicza miejscowość Tulce pod Poznaniem – pełna zielonych terenów i dobrze skomunikowana ze stolicą Wielkopolski – to miejsce, gdzie powstaje nowoczesne osiedle 145 domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach: w pierwszym powstanie 58 domów, natomiast w drugim – oprócz kolejnych 87 – niewielkie centrum usługowe, mieszczące obiekty użyteczności publicznej.

Plejada - Tulce pod Poznaniem

W każdym z domów przewidziano salon z kominkiem oraz trzy lub cztery sypialnie, z których największa będzie połączona z własną garderobą i łazienką. Do wszystkich domów będzie przynależał taras, a do każdego z segmentów – przestronny garaż. Podpoznańską inwestycję będą wyróżniały duże, drewniane okna, elewacja z naturalnego kamienia oraz wysoka jakość wykorzystanych materiałów budowlanych.

Inne inwestycje dewelopera >>

autor: opracował: mt
zdjęcia: Ronson Development Group

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.