Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowa Wileńska: mieszkania na warszawskiej Pradze

tagi tematyczne Budrem deweloperzy Warszawa Nowa Wileńska nowe mieszkania Praga-Północ
Nowa Wileńska: mieszkania na warszawskiej Pradze
Nowa Wileńska: mieszkania na warszawskiej Pradze

W inwestycji Nowa Wileńska, która powstaje przy Alei Solidarności w Warszawie  można kupić przede wszystkim niewielkie mieszkania. Kompleks tworzyć będzie budynek mieszkalny, w którym zaprojektowano 142 mieszkania o powierzchni od 25 do 83 mkw. oraz placówka handlowa o powierzchni 1300 mkw.

Deweloper proponuje mieszkania dostosowane do obecnych potrzeb kupujących, zarówno pod względem metrażu, jak i funkcjonalnego rozkładu przestrzennego. Młodzi ludzie, którzy najczęściej poszukują lokum, na wszystkie mieszkania (do 75 mkw.) będą mogli zaciągnąć kredyt z rządowa dopłatą w ramach programu Rodzina na swoim. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 7000 zł do 7900 zł za mkw. Najtańsze lokum można kupić w cenie 198500 zł brutto.

Zobacz także: Praga-Północ, mieszkania na sprzedaż


Nowa Wileńska: mieszkania na warszawskiej Pradze
Nowa Wileńska: mieszkania na warszawskiej Pradze
fot.: Źródło: PRESTIGE PR

Koncepcja architektoniczna projektu nawiązuje do architektury Starej Pragi. Elewacja częściowo zostanie wykonana z cegły klinkierowej i ozdobią ją stylizowane detale. Budynek placówki handlowej będzie wpisywał się w ogólną koncepcję inwestycji, dzięki ciekawej architekturze postindustrialnej. Wykonany zostanie z cegły klinkierowej, a jego spadzisty dach pokryty zostanie dachówką.
Budynek mieszkalny będzie miał zróżnicowaną wysokość od pięciu do ośmiu kondygnacji. Mieszkańcy będą mogli korzystać z ogrodu na tarasie dachowym na poziomie pierwszego piętra, na który prowadzić będzie wyjście bezpośrednio z klatki schodowej. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki (pow. do 42 mkw.), a lokale na wyższych piętrach będą miały tarasy częściowo położone na dachach (pow. do 76 mkw.). Na poziomie -1 powstanie parking podziemny, a na parterze budynku od strony ul. Wileńskiej znajdować się będą lokale handlowe.

Lokalizacja Nowej Wileńskiej opodal galerii handlowej i Dworca Warszawa Wileńska, pomiędzy Aleją Solidarności, a ul. Wileńską sprawia, że szybko można stąd dojechać do Starego Miasta (3 przystanki autobusowe). Cztery przystanki dzielą inwestycję od Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał. W pobliżu kompleksu przebiegać będzie w przyszłości druga linia metra (stacje Dworzec Wileński i Szwedzka). Zespół położony jest w sąsiedztwie klimatycznego praskiego zagłębia kulturalnego. Jego budowa zakończy się w I kw. 2013 roku. 
Inwestycję prowadzi firma Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego.

autor:

aktualizacja: 05.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.