Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe apartamenty w Krakowie: Echo Investment rozpoczęło realizację projektu Dom pod słowikiem

tagi tematyczne deweloperzy Kraków Dom pod słowikiem Echo Investment inwestycje mieszkaniowe mieszkania Kraków nowe apartamenty w Krakowie nowe osiedla Kraków osiedle Dom pod słowikiem ul. Krasickiego w Krakowie
Kraków, zespół mieszkaniowy Dom pod Słowikiem
Kraków, zespół mieszkaniowy Dom pod Słowikiem

Spółka Echo Investment rozpoczyna sprzedaż projektu mieszkaniowego Dom pod słowikiem przy ul. Krasickiego w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Osiedle będzie składało się z dwóch 6-kondygnacyjnych budynków. Ceny mieszkań zaczynają się od 6200 zł/m2 brutto

- To doskonała lokalizacja. Spacerem można dojść do centrum w ciągu 25 minut, a pod względem atrakcyjności i klimatu rejon ten zyskuje rangę, jaką posiada krakowski Kazimierz. - mówi Jolanta Półtoranos, kierownik krakowskiego biura sprzedaży Echo Investment.

"Dom pod słowikiem" to kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Projekt budynku został wykonany przez architektów z pracowni Maarte z Sopotu.

- Zespół mieszkaniowy "Dom pod słowikiem" charakteryzuje się przyjazną skalą i ponadczasową architekturą. Harmonijnie wpisuje się w otoczenie na zasadzie kontynuacji skali pierzejowej zabudowy ulicy. Optymalna orientacja względem nasłonecznienia oraz ekspozycja na walory okolicy zapewnia doskonałe doświetlenie mieszkań światłem naturalnym i ciekawe otwarcia widokowe. Największe z mieszkań, wyposażone w nasłonecznione tarasy zostały umieszczone na najwyższej kondygnacji. Architektura budynków charakteryzuje się dbałością o detal i atrakcyjnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak kamień naturalny czy szkło. Niewątpliwym atutem są duże przeszklenia pomieszczeń usługowych i mieszkalnych. Na komfort zamieszkania wpływa także atrakcyjnie zaprojektowana zieleń i mała architektura. - uważa architekt Marek Łańcucki, autor projektu.

Kraków, zespół mieszkaniowy Dom pod Słowikiem
Kraków, Dom pod słowikiem
fot.: Źródło: Echo Investment

Mieszkania na sprzedaż, Kraków Podgórze >>

W "Domu pod słowikiem" dostępnych jest 78 mieszkań o powierzchni od 38 do 96 m2, wyposażonych w balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze dodatkowo mają ogródek. Każdy z budynków ma dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych. Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowano przestrzeń rekreacyjną dla dzieci wyposażoną w miękką nawierzchnię ze specjalnego tworzywa. Pod budynkami znajdzie się jednokondygnacyjny garaż podziemny.

Na parterze, od strony ulic Krasickiego i Orawskiej, powstanie siedem lokali usługowych o powierzchniach od 45 do 115 m2.

- Funkcjonalne mieszkania, optymalne metraże, wysoki standard wykończenia kompleksu, gwarancja jakości wykonanych prac i marka Echo - to nasza oferta. Jesteśmy przekonani, że udało się nam stworzyć produkt, który w pełni zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców - dodaje Jolanta Półtoranos.

Cały zespół będzie ogrodzony, nadzorowany i wyposażony w system pełnej kontroli dostępu. Wejście będzie monitorowane z pomieszczenia recepcji.
Ceny mieszkań zaczynają się od około 6200 zł/m2 brutto. Koszt miejsca postojowego to ok. 34 000 zł brutto, natomiast cena komórek lokatorskich to ok. 3200 zł/m2 brutto.

Realizacja obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku, natomiast planowanym terminem jej zakończenia jest III kwartał 2012.

autor: Źródło: Eco Investment SA

aktualizacja: 09.06.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.