Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe domy pod Wrocławiem

tagi tematyczne domy Wrocław osiedle Słoneczne Sady Sadkowo Vantage Development
Nowe domy pod Wrocławiem
Nowe domy pod Wrocławiem

11 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż pierwszych 43 domów osiedla Słoneczne Sady koło Wrocławia.

Osiedle Słoneczne Sady to pierwszy projekt Vantage Development S.A. (dawniej  Asset Invest in Poland). Inwestycja zlokalizowana będzie w Sadkowie koło Wrocławia. W pierwszym z trzech etapów powstaną 43 domy, do których lokatorzy będą mogli wprowadzić się na początku 2009 roku. Docelowo planuje się budowę 129 domów jednorodzinnych w zabudowie wolno stojącej i szeregowej.

Cena uzależniona jest od wielkości domu (od ok. 150 do 240 mkw.) oraz działki (od ok. 800 do 2250 mkw.). Unikalną cechą domów jest możliwość ich rozbudowy. Dodatkową powierzchnię (45–60 mkw.) z powodzeniem będzie można wykorzystać na biuro, pracownię, SPA lub gabinet.

Lokalizacja Słonecznych Sadów zapewnia łatwą komunikację z centrum Wrocławia. Zmotoryzowani mieszkańcy dostaną się do miasta autostradą A-4 lub drogą wojewódzką. W przyszłości, w odległości ok. 1,5 km ma powstać obwodnica Wrocławia. Można będzie również skorzystać z komunikacji autobusowej i kolejowej.

Ogłoszenia: domy na sprzedaż, Wrocław

autor: opracował: as

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.