Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe domy pod Wrocławiem. ATAL realizuje Ville Murano

tagi tematyczne Atal domy pod Wrocławiem nowe domy Ville Murano
Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano
Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano

ATAL S.A. zakończył realizację trzeciego etapu wrocławskiego projektu Ville Murano, w ramach którego powstało 28 domów, dostępnych w cenie od 3350 zł brutto za mkw. Na osiedlu w Wysokiej docelowo znajdzie się ponad sto domów. Ruszyła już budowa czwartego etapu inwestycji.

Osiedle Ville Murano znajduje się tuż przy granicy Wrocławia w miejscowości Wysoka (gmina Kobierzyce). Dotychczas w ramach osiedla powstało łącznie 88 domów. W ofercie dewelopera dostępne są domy o powierzchniach od 199,5 do 241 mkw. Zbudowano je na działkach o powierzchni od 237 do 716 mkw. Ceny domów z garażem oraz działką kształtują się w przedziale od 773 do 996 tys. brutto (3800 zł za mkw.)

Osiedle jest korzystnie zlokalizowane względem Wrocławia – łatwo stąd dojechać zarówno do centrum, jak i pozostałych dzielnic miasta. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Bielany oraz ważny węzeł komunikacyjny, z którego prowadzą trasy do Katowic, Krakowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Berlina. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Południowy, Park Kleciński oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych. W okolicy dostępne są placówki edukacyjne takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka oraz obiekty rekreacyjne (basen, fitness, korty tenisowe), a także apteki, banki, poczta, przychodnie oraz  szpital.

Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano
Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano
fot.: ATAL
Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano
Nowe domy pod Wrocławiem, Ville Murano
fot.: ATAL

Elewacje budynków utrzymane są w ciepłych tonacjach. Domy harmonijnie wpisują się w otoczenie. Układ pomieszczeń w domach jest funkcjonalny, a deweloper umożliwia kupującym swobodną aranżację i rozplanowanie przestrzeni według indywidualnego pomysłu.
Wszystkie domy są ogrodzone, a wjazdy do garaży w pełni zautomatyzowane. W środkowej części osiedla kształtem przypominającego podkowę znajdą się dwa lokale usługowe. Deweloper przygotuje pełną infrastrukturę osiedla: drogi, chodniki, zieleń oraz oświetlenie uliczne.

autor: Źródło: On Board PR

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.