Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe filie Metrohouse

tagi tematyczne Metrohouse Olsztyn Warszawa

Warszawskie biuro nieruchomości otwiera nowe oddziały, rozszerzając tym samym swoją działalność nie tylko na terenie stolicy, ale również w innych częściach Polski.

Metrohouse SA to sieciowa agencja nieruchomości działająca od 2005 r., zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firma otwiera nowe biura funkcjonujące na zasadzie franczyzy. I tak w maju br. uruchomiono filię na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona 11. Agencja postanowiła również przekroczyć stołeczną granicę, czego efektem było utworzenie dwóch oddziałów w Olsztynie: przy ul. Partyzantów 26 i Sikorskiego 2b (CH REAL).
Dla wygody klientów przy ul. Świętokrzyskiej 18 w Warszawie powstało Centrum Transakcji Metrohouse. Natomiast biura – tworzone od 2006 r. – mieszczą się w warszawskich galeriach handlowych (Złote Tarasy, CH Arkadia oraz Galeria Mokotów), dzięki czemu istnieje możliwość obsługi klientów nawet w późnych godzinach popołudniowych.
Następna filia, której uruchomienie planowane jest na koniec lipca 2008 r., będzie miała siedzibę przy ul. Wspólnej w Warszawie.

W związku z planowanym dalszym rozwojem, firma poszukuje pracowników, którzy w różnych rejonach kraju poprowadzą biura pod marką Metrohouse.


Więcej informacji na stronie www.metrohouse.pl
Z ofertami Metrohouse można zapoznać się w serwisie tuznajdziesz.pl.

autor: opracował: mt

aktualizacja: 17.06.2009

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.