Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Dolnym Śląsku

tagi tematyczne apartament Polanica deweloperzy Wrocław Gant Development mieszkania Polanica Zdrój mieszkania Wrocław Legnicka mieszkania Wrocław Opolska nowe mieszkania Wrocław Polanica Park sprzedaż mieszkań Wrocław Tęczowe Osiedle
Polanica Zdrój, inwestycja mieszkaniowa Polanica Park
Polanica Zdrój, inwestycja mieszkaniowa Polanica Park

Gant Development, który zrealizował we Wrocławiu już kilkanaście projektów mieszkaniowych, pod koniec maja rozpoczął sprzedaż mieszkań w kolejnych inwestycjach w stolicy Dolnego Śląska. Nowością jest też inwestycja w Polanicy Zdroju.

Gant przygotował na wiosnę trzy nowe inwestycje na Dolnym Śląsku: Legnicką 17, Tęczowe Osiedle przy ul. Opolskiej oraz Polanicę Park w uzdrowoskowej miejscowości w powiecie kłodzkim.

Legnicka 17
W ścisłym centrum Wrocławia, w okolicy Placu Jana Pawła II i Rynku powstanie 12-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. Planowanych jest 78 mieszkań o powierzchni od 35 do 75 mkw. oraz 3 lokale usługowe o powierzchni 115, 180 i 255 mkw. To dobra lokalizacja dla osób, które chcą zamieszkać niedaleko wrocławskiego rynku i cieszyć się bliskością wielu miejsc kultury i rozrywki. To także dobra propozycja dla inwestorów – mieszkanie w takiej lokalizacji może być doskonałą alternatywą dla hotelu. Mieszkanie można kupić już od 241 224 zł brutto (cena mkw. zaczyna się od 6900 zł brutto).

Budynek mieszkalny, Legnicka 17, Wrocław
Budynek mieszkalny, Legnicka 17, Wrocław


Tęczowe Osiedle (II etap)
Przy ulicy Opolskiej, zlokalizowanej w południowo-wschodniej części Wrocławia, powstaje kolejny etap Tęczowego Osiedla. Kompleks mieszkalny składać się będzie z trzech budynków, w tym dwa będą miały dachy spadziste. Łącznie powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 82 mkw., w tym niektóre są z ogródkami. Mimo że inwestycja zlokalizowana jest w odległości 6,5 km od wrocławskiego rynku, w jej pobliżu dostępna jest zarówno komunikacja miejska, jak i pełna infrastruktura społeczna: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, ośrodek zdrowia, kościół oraz punkty usługowo-handlowe. Mieszkanie można kupić już od 181 846 zł brutto (cena mkw. zaczyna się od 4995 zł brutto).

Tęczowe Osiedle
Tęczowe Osiedle, Wrocław, ul. Opolska

autor: Źródło: Fleishman-Hillard

aktualizacja: 28.06.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.