Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Trzy nowe inwestycje mieszkaniowe Ronson Development

tagi tematyczne deweloperzy Warszawa deweloperzy Wrocław Impressio inwestycje mieszkaniowe mieszkania Grabiszynek mieszkania Mokotów mieszkania Warszawa mieszkania Wola mieszkania Wrocław Ronson Ronson Development Sakura sprzedaż mieszkań Verdis
Impressio
Impressio

Rusza sprzedaż ponad 300 nowych mieszkań w trzech inwestycjach mieszkaniowych. Na warszawskiej Woli powstanie Verdis, na Mokotowie Sakura, a we Wrocławiu Impressio.

Projekt Verdis, Warszawa Wola
Inwestycja Verdis realizowana będzie na warszawskiej Woli przy ulicy Sowińskiego róg Szulborskiej. Projekt zakłada budowę ośmiu budynków z 346 mieszkaniami. W pierwszym etapie powstanie 128 mieszkań w dwóch budynkach sześciopiętrowych i jednym siedmiopiętrowym. Mieszkania będą miały popularne rozkłady, a ich wielkość będzie wahać się od 42 do 108 mkw. Ceny lokali kształtują się między 7500 a 8500 zł za mkw. brutto. Mieszkania na parterach będą miały ogródki, a lokale na wyższych piętrach balkony. Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię Mąka Sojka Architekci. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na wrzesień 2012 r.

Verdis będzie cechować prosta architektura, tynk z fragmentami cegły na fasadzie budynków oraz duże drewniane okna, które są już stałym elementem wszystkich inwestycji Ronsona. Zadbano również o elegancję lobby i holi windowych. Na parterze budynków będą mieściły się lokale usługowe.

Verdis
Verdis: inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Woli
Verdis
Verdis: inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Woli


Projekt Sakura, Warszawa Mokotów
Cała inwestycja będzie składała się z czterech budynków z 450 mieszkaniami łącznie. Pierwszy etap inwestycji zakłada realizację jednego budynku 10-piętrowego, w skład którego wejdzie 99 mieszkań, 9 lokali usługowych na parterze oraz 11 lokali biurowych na pierwszym piętrze. Mieszkania będą miały popularne rozkłady o powierzchni od 50 do 85 mkw. Każdy z lokali będzie wyposażony w balkon, taras lub przeszkloną werandę. Inwestycja będzie ogrodzona i strzeżona. Ceny kształtować się będą na poziomie 7900 - 8900 zł za mkw. brutto. Planowane zakończenie pierwszego etapu to wrzesień 2012 r.

Unikalnym elementem projektu Sakura będzie utworzony na wewnętrznym dziedzińcu ogród w stylu japońskim zawierający elementy małej architektury oraz bujną roślinność. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kłobuckiej na tzw. Mokotowie przemysłowym, który w ostatnim czasie bardzo się zmienił. W okolicy powstaje dużo nowych projektów mieszkaniowych i biurowych, które sukcesywnie podnoszą atrakcyjność tej lokalizacji, czyniąc z tej części Mokotowa biznesową wizytówkę Warszawy. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość terenów zielonych takich jak: tor wyścigów konnych czy Pola Mokotowskie.

Sakura
Projekt Sakura: mieszkania na warszawskim Mokotowie

autor: Źródło: NBS Communications

aktualizacja: 16.08.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.