Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku

tagi tematyczne City Park deweloper Trójmiasto deweloperzy Gdańsk domy Gdańsk Inpro inwestycje mieszkaniowe Trójmiasto mieszkania Gdańsk nowe mieszkania Gdańsk nowe osiedla Gdańsk Osiedle Jabłoniowa sprzedaż mieszkań Gdańsk Wróbla Staw
Osiedle Wróbla Staw w Gdańsku
Osiedle Wróbla Staw w Gdańsku

Inpro, jeden z czołowych deweloperów na rynku trójmiejskim, rozpoczyna sprzedaż trzech nowych inwestycji City Park, Wróbla Staw Domy oraz Jabłoniowa. Firma wybuduje 914 mieszkań i domów o łącznej powierzchni ponad 62.000 mkw. Wartość trzech inwestycji według średnich cen sprzedaży wyniesie ponad 300 mln zł.

City Park, Osiedle Wróbla Staw Domy oraz Osiedle Jabłoniowa to trzy nowe gdańskie  inwestycje mieszkaniowe. City Park będzie największą inwestycją w blisko 25-letniej historii Inpro, a łączna jej powierzchnia mieszkalna i biurowa wyniesie blisko 39.000 mkw. W inwestycji Osiedle Wróbla Staw rozpoczęto realizację kolejnego etapu: powstanie 146 domów jednorodzinnych, szeregowych oraz bliźniaczych o łącznej powierzchni blisko 23.000 mkw. Natomiast w segmencie mieszkań popularnych deweloper rozpoczyna sprzedaż Osiedla Jabłoniowa obejmującego 264 mieszkania o łącznej powierzchni ponad 12.000 mkw.

Uważna obserwacja i analiza zmieniających się tendencji na rynku mieszkaniowym, pozwala nam na dopasowanie oferty do oczekiwań klientów. Nasza firma pełni również rolę generalnego wykonawcy wszystkich inwestycji, co daje gwarancję terminowych realizacji. Potrojenie przez nas sprzedaży na przestrzeni ostatnich pięciu lat to dowód zadowolenia i zaufania wśród nabywców naszych mieszkań. Mamy nadzieję, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz coraz wyższej jakości naszych realizacji, nowe inwestycje Inpro spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – stwierdził Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Nowe inwestycje Inpro to kameralne, ogrodzone osiedla z całodobową ochroną zewnętrzną, bądź portiernią wewnątrz budynków. Deweloper zadba także o aranżację terenów zielonych, place zabaw oraz boiska wielofunkcyjne. Na terenie osiedli przewidziano parkingi.

City Park to kompleks sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie z wyznaczoną strefą usługową. Osiedle zlokalizowane jest przy Al. Rzeczypospolitej w bliskiej odległości od Zatoki Gdańskiej. Inpro proponuje mieszkania o powierzchni od 35 do 113 mkw. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona zostanie o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Początek budowy zaplanowano na wiosnę 2011 roku, zaś zakończenie pierwszego etapu na IV kwartał 2012 roku. Średnia cena mieszkań wynosi 5.550 zł za mkw.

Mieszkania w Gdańsku. Ogłoszenia sprzedaży

 

 

City Park
City Park, osiedle w Gdańsku


Osiedle Wróbla Staw
  położone jest w otoczeniu lasu i jeziora, w odległości 5,5 km od centrum miasta. Osiedle składać się będzie z budynków wielo- i jednorodzinnych:
•    siedmiu 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi na parterach; mieszkania o powierzchniach od 33 do 120 mkw.
•    146 domów jednorodzinnych (szeregowych i bliźniaczych) o wysokim standardzie o powierzchni od 139 do 170 mkw z garażami.

Budowa mieszkań rozpoczęła się w kwietniu 2010 roku, zaś jej zakończenie planowane jest na koniec 2011 roku. W przypadku domów, rozpoczęcie budowy zaplanowano na jesień bieżącego roku, a oddanie pierwszych budynków nastąpi już w połowie 2012 roku. Ceny domów z działką rozpoczynają się od 750.000 zł brutto.

Osiedle Wróbla Staw w Gdańsku
Osiedle Wróbla Staw w Gdańsku

autor: Źródło: Tauber Promotion

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.