Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe M dla młodych. Mieszkania w Poznaniu

tagi tematyczne Górczyn Poznań
Nowe M dla młodych
Nowe M dla młodych

W Poznaniu rozpoczyna się realizacja nowej inwestycji mieszkaniowej. Tym razem jest to propozycja skierowana głównie do aktywnych, młodych ludzi, którzy szukają mieszkań blisko centrum miasta.

Budynek znajdzie się na poznańskim Górczynie. Ta lokalizacja sprawi, że dojazd do centrum zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską zajmie kilka minut. Bliskie sąsiedztwo Parku Górczyńskiego umożliwi spędzanie czasu wśród terenów zielonych.
Nowoczesny obiekt, którego budowę rozpoczyna poznańska spółka Agrobex, wpisze się w architekturę okolicy. Jego atutami są liczne przeszklenia, przestronne, widne lokale oraz balkony i tarasy. W budynku z windą znajdą się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe, o metrażach 36-80 mkw.

W cenie lokali są miejsca postojowe usytuowane w podziemnej hali garażowej. Dwa mieszkania na ostatniej kondygnacji zostaną wyposażone w przestronne tarasy.
Górczyńska 42 to duża, jedenastokondygnacyjna inwestycja o charakterystycznej pomarańczowo-białej elewacji z czarnymi wykończeniami.
Oferta adresowana jest głównie do młodych, przedsiębiorczych ludzi, którzy szukają nowego mieszkania w bliskiej odległości od centrum. Standard lokali ma zaspokoić ich potrzeby i sprawić, że poczują się bezpiecznie i komfortowo.

autor: opracował: ak
zdjęcia: Agrobex

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.