Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania i segmenty w Józefosławiu pod Warszawą

tagi tematyczne deweloper Józefosław deweloperzy mazowieckie inwestycje mieszkaniowe mieszkania Józefosław mieszkania pod warszawą nowe osiedle osiedle Józefosław Sedno segment Józefosław sprzedaż mieszkań Warszawa
Józefosław, osiedle przy ul. Świetlistej
Józefosław, osiedle przy ul. Świetlistej

U zbiegu ulic Krótkiej i Świetlistej w Józefosławiu firma Sedno rozpoczyna budowę nowego osiedla mieszkaniowego. Na jednohektarowej działce deweloper docelowo zbuduje 44 mieszkania w niskiej, jednorodzinnej zabudowie. Lokale będą miały powierzchnie od 60 do 80 mkw.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Zakończenie budowy pierwszego z nich planowane jest na I kwartał 2012 roku. W pierwszym etapie powstanie 16 mieszkań, a w drugim deweloper oprócz mieszkań wybuduje także segmenty. Drugi etap zostanie oddany do użytku w III kwartale 2012 roku.

Do każdego z mieszkań deweloper zaplanował duży taras (18 mkw.) lub ogródek (150-200 mkw.) Wszystkie lokale będą miały osobne garaże i oddzielne wejścia. Ceny mieszkań wahają się od 5500 do 7000 zł za mkw. Cena ta obejmuje lokal, garaż do wyłącznego użytku właściciela, dodatkowe miejsce postojowe przed garażem oraz ogródek od 50 do 200 mkw lub  taras.

Najnowsze oferty: mieszkania, Józefosław

Firma deweloperska Sedno Sp. z o. o. działa na rynku od 1990 roku. Osiedle przy ul. Świetlistej to kolejna inwestycja dewelopera w Józefosławiu. - Naszą nową inwestycję zaplanowaliśmy właśnie w Józefosławiu, gdyż wierzymy w potencjał tego miejsca. Kameralny charakter zabudowy i dużo zieleni powodują, że Józefosław to „Miasto Ogród” południowych obrzeży Warszawy. Dobra komunikacja z Warszawą, a także bogata infarstruktura na miejscu, sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania, łączące w sobie wiele zalet. Tworzymy konkurencyjną ofertę dla mieszkań z zatłoczonego miasta, dając klientom lepszy komfort życia przy zachowaniu wszystkich zalet życia w mieście – powiedział Marek Poddany, Prezes Sedno Sp. z o. o.

autor: Źródło: Smart Media Sp. z o.o.

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.