Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania na Białołęce

tagi tematyczne Dom Development mieszkania Białołęka Osiedle Miasteczko Regaty
Nowe mieszkania na Białołęce
Nowe mieszkania na Białołęce

Dom Development rozpoczął sprzedaż ponad 160 mieszkań na warszawskiej Białołęce. Cena lokali waha się od ok. 6200 do 7500 zł za mkw.

III etap „Osiedla Miasteczko Regaty” składa się z dwóch 3-piętrowych budynków przy ul. Kobiałka na warszawskiej Białołęce. W ofercie dewelopera znajduje się 166 mieszkań. Klienci mogą wybierać spośród lokali od 1- do 5-pokojowych o powierzchni od 33 do 119 mkw. Ich cena kształtuje się w przedziale od 6180 zł do 7450 zł brutto za mkw. Ponadto, na osiedlu przewidziano 113 miejsc parkingowych (w cenie 10 tys. zł brutto każde), 53 garaże (za 23 tys. zł) oraz garaże ze schowkami (25 tys. zł). W inwestycji zaprojektowano także 147 komórek lokatorskich. Za każdą trzeba dodatkowo zapłacić 5 tys. zł.  Teren kompleksu będzie objęty ochroną.


Tym, co wyróżnia trzeci etap osiedla, jest lokalizacja. Budynki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. W przyszłości deweloper i władze miasta planują utworzenie przystani, która będzie obsługiwać tramwaj wodny.


W całej inwestycji „Osiedle Miasteczko Regaty” powstanie łącznie 1400 mieszkań w 3-piętrowych budynkach plus 2 pawilony handlowo-usługowe. Pierwszy etap zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2009 roku, kolejne zaś sukcesywnie co 2-3 miesiące.

Ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż, Warszawa Białołęka

autor: opracował: ajs

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.