Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania na Mokotowie w Warszawie

tagi tematyczne Bartycka mieszkania Bartycka SGI Baltis inwestycja mokotów mieszkania mokotów rynek pierwotny mieszkania na sprzedaż Warszawa mieszkanie deweloperskie Warszawa mokotów mieszkania nowe nowe mieszkania Warszawa SGI Baltis
Bartycka sgi baltis
Bartycka sgi baltis

SGI Baltis rozpoczyna w Warszawie przy ulicy Bartyckiej na Mokotowie budowę kompleksu mieszkań o łącznej powierzchni 16 300 mkw. Rozpoczęcie prac planowane jest na czerwiec 2010 roku, a ich zakończenie w ostatnim kwartale 2011 roku.

Na inwestycję składać się będą dwa pięciokondygnacyjne  budynki. W sumie powstaną 134 mieszkania o powierzchni od 38 do 115 mkw. oraz 201 miejsc postojowych zlokalizowanych na podziemnym parkingu. Łączna powierzchnia inwestycji wyniesie 16 300 mkw.
 
Osiedle zlokalizowane jest w zacisznej dzielnicy, na warszawskim Mokotowie. Zaletą inwestycji jest otoczenie zielonych terenów oraz bliskość ul. Czerniakowskiej, którą w kilkanaście minut można dojechać do centrum miasta. Cechą charakterystyczną budynków będą przestronne tarasy oraz okna o wysokości od 2,25 do 2,35 m w apartamentach na ostatniej kondygnacji. Mieszkania na parterze będą miały dostęp do ogródków. We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi, drewniane okna, a na parterze także antywłamaniowe rolety. Na osiedlu zaplanowano duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do koszykówki oraz portiernię w osobnym budynku. Całe osiedle zostanie wyposażone w system monitoringu

Kompleks mieszkań przy ul. Bartyckiej został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnej rodziny, która ceni sobie zarówno bliskość do centrum miasta, jak i otoczenie zieleni. W naszych inwestycjach największy nacisk kładziemy na jakość wykorzystywanych materiałów oraz funkcjonalność budynku. Stąd m.in. dla mieszkańców przewidziano dużą liczbę miejsc parkingowych, aby każda rodzina mogła  bez problemu zaparkować swój samochód, nawet jeśli często dysponuje więcej niż jednym autem – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. 

Projekt inwestycji opracowany został przez B’art. Pracownię Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew z Warszawy.

Bartycka sgi baltis
Bartycka sgi baltis

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 20.04.2010

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.