Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania na Osiedlu Leśnym w Czapurach

tagi tematyczne Czapury deweloperzy Wielkopolska Family House nowe mieszkania Osiedle Leśne
Osiedle Leśne V w Czapurach
Osiedle Leśne V w Czapurach

Oferta dewelopera Family House wzbogaciła się o nowe mieszkania na sprzedaż. Osiedle Leśne V powstanie przy ul. Gromadzkiej w Czapurach. W ramach tego etapu inwestycji zostanie wybudowanych 108 lokali w zabudowie szeregowej.

Podmiejski projekt Family House cieszy się dużym zainteresowaniem, a większość mieszkań sprzedawanych jest jeszcze na etapie budowy. Mimo, że wciąż realizowany jest II etap Osiedla Leśnego IV, deweloper postanowił przedstawić nową propozycję. W ramach V etapu powstaną 2-,3-, 4- i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 51 do 75 mkw. Do wszystkich lokali na parterze i niektórych na piętrze, przynależeć będzie ogród o metrażu od 50 do 114 mkw. Niektóre nieruchomości będą również miały garaż bądź miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Osiedle Leśne V w Czapurach
Osiedle Leśne V w Czapurach
fot.: Family House

Prace budowlane mają ruszyć w III kwartale 2012 r., natomiast termin realizacji przewidziany jest na IV kwartał 2013 r. Nowe mieszkanie można nabyć już za 2800 zł netto za mkw. Deweloper oferuje np. 3– pokojowe mieszkanie o pow. 61 mkw. z ogrodem i garażem za 269 000 złotych brutto. Kupując mieszkanie na Osiedlu Leśnym V można skorzystać z programu Rodzina na swoim, a dzięki współpracy dewelopera z wieloma bankami, klienci Family House mogą liczyć na preferencyjne warunki przy udzielaniu kredytu, niższe prowizje bankowe i niższe opłaty za wycenę nieruchomości.

Sprawdź także: mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i okolicach

W standardzie deweloperskim wszystkie nieruchomości będą miały m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, ogrodzenie. Deweloper wykona również drogi osiedlowe, podjazdy z kostki brukowej, a także oświetlenie inwestycji. Przygotowano już plac zabaw dla dzieci. Na terenie V etapu osiedla powstanie również sklep spożywczy, a w Czapurach deweloper wybuduje nowoczesne centrum handlowo-usługowe ze stacją benzynową (Family House Center). Termin realizacji galerii zaplanowano na pierwsze półrocze 2013 roku.

autor: Źródło: Family House

aktualizacja: 29.06.2012

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.