Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania na warszawskich Bielanach

tagi tematyczne Budimex Budimex mieszkania deweloperzy mazowieckie deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe mieszkania Bielany nowe mieszkania Warszawa nowe osiedla Warszawa Osiedle Wólczyńska sprzedaż mieszkań Warszawa
Osiedle Wólczyńska
Osiedle Wólczyńska

Na Bielanach rusza budowa i sprzedaż Osiedla Wólczyńska, nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości. Ceny mieszkań zaczynają się od 6100 zł za mkw.

W dwóch budynkach, o wysokości od pięciu do czternastu pięter, powstanie 320 mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 107 mkw. W projekcie znajdują się mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z przestronnymi balkonami. W budynkach będą windy i miejsca postojowe w podziemnych halach. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Ceny mieszkań zaczynają się od 6100 zł za mkw. brutto i umożliwiają zainteresowanym skorzystanie z programu Rodzina na Swoim.

W pobliżu inwestycji znajduje się stacja metra Młociny, przystanki komunikacji miejskiej oraz sklepy, przedszkola, szkoły, urzędy pocztowe, placówki służby zdrowia.

Ogłoszenia sprzedaży - mieszkania na Bielanach

 

Osiedle Wólczyńska
Osiedle Wólczyńska na warszawskich Bielanach
fot.: Źródło: Core PR
Osiedle Wólczyńska
Osiedle Wólczyńska na warszawskich Bielanach
fot.: Źródło: CORE PR

W otoczeniu nowego osiedla znajdują się atrakcyjne tereny zielone. W bezpośrednim sąsiedztwie sąsiedztwie znajduje się Park Młociński, trochę dalej Lasek Lindego,  rezerwat Las Bielański czy Las Bemowski. To wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią długie spacery, a dzięki licznym ścieżkom rowerowym także prawdziwy raj dla rowerzystów  – mówi Iwona Gajowniczek, p.o. dyrektora handlowego w Budimeksie Nieruchomości. 

Częścią osiedla będzie pomieszczenie o powierzchni ponad 100 mkw., które zostanie nieodpłatnie przekazane wspólnocie. O tym, co tam powstanie, zadecydują przyszli mieszkańcy. Pomysłów i możliwości jest dużo, między innymi: sala klubowa dla mieszkańców, sala zabaw dla dzieci, klub fitness czy biblioteka. Budimex Nieruchomości na własny koszt wykończy lokal.

Budowa osiedla zostanie zakończona w sierpniu 2012 r.

autor: Źródło: CORE PR

aktualizacja: 15.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.