Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania na wrocławskim Biskupinie

tagi tematyczne Apartamenty Biskupin apartamenty we Wrocławiu deweloperzy deweloperzy Wrocław Integer inwestycje mieszkaniowe mieszkania Wrocław mieszkanie od dewelopera nowe osiedla sprzedaż mieszkań Wrocław
Apartamenty Biskupin
Apartamenty Biskupin

Budowlano-konserwatorska spółka Integer rozpoczyna realizację budynku wielorodzinnego Apartamenty Biskupin we Wrocławiu.

Inwestycja powstanie u zbieg ulic Olszewskiego i Rodakowskiego. W budynku znajdzie się 9 apartamentów, których powierzchnia wyniesie 60, 90 i 103 mkw.  Dla każdego właściciela zaplanowano miejsce w garażu podziemnym. Inwestycja ma się zakończyć w trzecim kwartale 2012 r.

Apartamenty Biskupin zaprojektowano w charakterze willi miejskiej. Autorem projektu architekonicznego jest Pracownia Architektury Agnieszka Szymankiewicz.

Sprawdź ogłoszenia: Wrocław Śródmieście, mieszkania na sprzedaż

Osiedle Biskupin położone jest w dzielnicy Śródmieście, na prawym brzegu Odry. Znajduje się tu wiele przedwojennych domów i willi. Część z nich została odnowiona, część zachowała się w dobrym stanie. W granicach Biskupina powstawało dotąd niewiele inwestycji, co związane jest m.in. z wysoką ceną gruntów czy brakiem typowych terenów inwestycyjnych. Starania firmy Integer o uzyskanie pozwolenia na budowę trwały 10 lat.

Apartamenty Biskupin
Apartamenty Biskupin
fot.: Intro Media
Apartamenty Biskupin
Apartamenty Biskupin
fot.: Intro Media

autor: Intro Media

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.