Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania. Sprawdź, co budują deweloperzy

tagi tematyczne , deweloperzy Warszawa inwestycje mieszkaniowe Warszawa lofty Łódź mieszkania Kraków mieszkania Łódź mieszkania od dewelopera mieszkania Wrocław nowe mieszkania Warszawa sprzedaż mieszkań
saska kepa dom development
saska kepa dom development

Na pierwotnym rynku mieszkaniowym wiosenne ożywienie. Deweloperzy wprowadzają do sprzedaży nowe inwestycje lub wznawiają zawieszone na czas kryzysu projekty.

W serwisie tuznajdziesz.pl można wyszukać informacje o nowych inwestycjach mieszkaniowych zlokalizowanych w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy wybrane projekty deweloperskie z Warszawy, Łodzi, Krakowa i okolic Wrocławia.

„Saska Kępa”, Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego
Nowe osiedle na terenie prawobrzeżnej Warszawy. Deweloper oferuje rozkładowe mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach - średnia powierzchnia wynosi ok. 62 mkw. Przedział cenowy kształtuje się od 6500 do 9500 zł za mkw. W pobliżu inwestycji znajduje się 2-hektarowe jezioro, a w centralnej części osiedla powstanie teren zielony, na którym posadzone zostaną ponad 8-metrowe drzewa.
Kraków-Kurdwanów, ul. Halszki
Nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek, mieszkania od 29 do 86 mkw. Wszystkie mieszkania dostępne w programie Rodzina na Swoim. Cena od 4949 zł brutto/mkw. Termin realizacji II kwartał 2011 r.
„Milionowa Residence”, Łódź
Kompleks mieszkaniowy z funkcjami usługowymi wykonany w modnym, postindustrialnym stylu. W ofercie jest 96 loftów o zróżnicowanych metrażach (od 25 mkw.) Obecnie  realizowany jest pierwszy etap inwestycji, która będzie składała się z kilkunastu budynków mieszkaniowych i komercyjnych. Cena za metr waha się od ok. 5300 do 6400 zł.
„Osiedle Sokratesa”, Warszawa-Bielany
Kompleks czterech budynków zlokalizowany przy ul. Sokratesa. Mieszkania o metrażach od 31 do 108 mkw. z przestronnymi balkonami i tarasami. W pobliżu liczne punkty usługowe, sklepy, nowe osiedla, zieleń; dobra komunikacja z centrum miasta. Ceny od 7200 do 9400 zł za mkw. Inwestycja zakończona.
„Willa Katarzyna”, Siechnice k. Wrocławia
Nowa, kameralna inwestycja, dwa jednopiętrowe budynki (po 10 lokali w każdym). Mieszkania od 31 do 69 mkw. Do każdego mieszkania przynależy garaż oraz miejsce postojowe. Ceny od ok. 5100 zł za mkw. Termin realizacji: IV kw. 2010 r.

autor: Oprac. Agnieszka Karpińska

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.