Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania w Łodzi - Osiedle Jarzębinowe

tagi tematyczne deweloper Echo Investment mieszkania Łódź Osiedle Jarzębinowe
Osiedle Jarzębinowe - nowe mieszkania w Łodzi
Osiedle Jarzębinowe - nowe mieszkania w Łodzi

Deweloper Echo Investment rozpoczyna budowę Osiedla Jarzębinowego w Łodzi. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Budownictwo Mitex SA. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 120 mieszkań.

Osiedle Jarzębinowe - nowe mieszkania w Łodzi
Osiedle Jarzębinowe - nowe mieszkania w Łodzi
fot.: Echo Investment

Osiedle Jarzębinowe powstaje w dzielnicy Bałuty przy ulicy Okopowej. Inwestycja składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny. Budynki znajdą się w skrajnych częściach działki, co ma zagwarantować mieszkańcom swobodę i prywatność. Na terenie dziedzińca zaplanowano tereny zieleni i plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone.

Najnowsze ogłoszenia sprzedaży: mieszkania w Łodzi

W pierwszym etapie Osiedla Jarzębinowego powstanie 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. Każde mieszkanie z balkonem, a na ostatnich piętrach dostępne będą mieszkania z tarasami. Deweloper oferuje 93 miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz 27 miejsc postojowych na terenie osiedla. W obydwu budynkach zaplanowano komórki lokatorskie, dodatkowe pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Powierzchnia użytkowa realizowanej budowy: 11.165 m2. Wartość umowy zawartej pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą to 19,2 mln zł netto. Prace na budowie potrwają do marca 2013 roku.

Nowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, Łódź ul. Miedziana
Trzypokojowe mieszkanie w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie wykończono w wysokim standardzie, pod klucz. Elegancki budynek z 2008 r. Atrakcyjna lokalizacja: w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych, w sąsiedztwie Parku Źródliska i Palmiarni, blisko centrum handlowego, sklepów, przedszkoli, szkół.

Mieszkanie, Łódź ul. Miedziana
fot.: Bohema Nieruchomości
Mieszkanie, Łódź ul. Miedziana
fot.: Bohema Nieruchomości
Mieszkanie, Łódź ul. Miedziana
fot.: Bohema Nieruchomości

autor: Echo Investment SA

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.