Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim – Słoneczne Osiedle

tagi tematyczne deweloperzy FB Antczak nowe mieszkania Ostrów Wielkopolski Słoneczne Osiedle
Słoneczne Osiedle
Słoneczne Osiedle

Kaliski deweloper FB Antczak zrealizuje drugi etap Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim. W nowym budynku znajdzie się trzydzieści mieszkań o powierzchni od 45 do 79 mkw. Inwestycja zostanie oddana do użytku w czerwcu 2014 roku.

Słoneczne Osiedle zlokalizowane jest w kameralnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego przy ulicy Zębcowskiej. W pierwszym etapie, ukończonym w sierpniu 2011 roku, powstało 60 mieszkań. Jesienią  2012 r. rozpocznie się budowa kolejnego, czterokondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 30 lokali dwu-, trzy- i czteropokojowych. Docelowo znajdzie się tu około 200 mieszkań. Budynki utrzymane są w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. W elewacji wykorzystano elementy dekoracyjne takie jak drewno oraz szkło, które stanowią ciekawe uzupełnienie klasycznej bieli. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski".

Mieszkania na Słonecznym Osiedlu charakteryzuje funkcjonalny układ przestrzenny, pozwalający optymalnie wykorzystać nawet niewielką powierzchnię. Większość lokali ma widny aneks kuchenny, który można łatwo przekształcić w oddzielną kuchnię. Każde mieszkanie będzie miało balkon, a przy mieszkaniach na zaprojektowano przydomowe ogródki. Dla wszystkich lokali przewidziano komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe.

Sprawdź także: mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim, najnowsze ogłoszenia

Inwestycja zlokalizowana jest blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle jest także dobrze skomunikowane ze szkołą podstawową. W sąsiedztwie inwestycji jest Parku 3 Maja oraz boisko Orlik.

Słoneczne Osiedle - mieszkanie pokazowe
Słoneczne Osiedle - mieszkanie pokazowe
fot.: FB Antczak
Słoneczne Osiedle - mieszkanie pokazowe
Słoneczne Osiedle - mieszkanie pokazowe
fot.: FB Antczak

Dla osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania na Słonecznym Osiedlu deweloper przygotował mieszkanie pokazowe. Jego aranżacja i kolorystyka nawiązują do aktualnych trendów ze świata mody. - Przy realizacji projektu mieszkania dla FB Antczak w pierwszej kolejności zastanawialiśmy się nad przestrzenią mieszkania i jego funkcjonalnością. Z drugiej strony chcieliśmy zaproponować klientom coś odważnego i pokazać, jak poprzez proste zabiegi można znacząco uatrakcyjnić wnętrze mieszkania - podkreśla Monika Łubniewska, projektantka mieszkania pokazowego na Słonecznym Osiedlu. Dziś obszary mody i architektury wnętrz bardzo mocno się zazębiają i inspirują nawzajem. Są to nie tylko określone linie kolorystyczne, ale także faktury tkanin, styl wnętrz czy design jako taki. Przykładem może tu być coraz częściej wykorzystywany w projektach róż i jego odcienie np. fuksja, ale także pomarańcz czy butelkowa zieleń. Czyli to wszystko, co oglądaliśmy jeszcze przed chwilą na wybiegach największych domów mody, a teraz możemy kupić w supermarketach budowlanych - podsumowuje projektantka.

autor: Źródło: On Board Public Relations

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.