Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania w Poznaniu. Ruszyła budowa osiedla Hevelia

tagi tematyczne deweloperzy Poznań Hevelia mieszkania Grunwald mieszkania Poznań Monday Development nowe mieszkania osiedle mieszkaniowe
Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald
Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald

Na poznańskim Grunwaldzie rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji kompleksu mieszkaniowego Hevelia. Za projekt odpowiedzialne jest konsorcjum firm Monday Development z Poznania oraz Unidevelopment z Warszawy. Przewidywany termin zakończenia budowy mieszkań to koniec 2013 roku.

Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald
Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald
fot.: Monday Development
Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald
Osiedle Hevelia, Poznań-Grunwald
fot.: Monday Development

Hevelia to osiedle sześciu 4-piętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej o powierzchni 8,5 tys. mkw. W hali zaprojektowano 206 miejsc parkingowych. W ofercie dewelopera dostępne będą 174 mieszkania o powierzchni od 24 do 93 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają sie od 6100 zł brutto za mkw. Głównie będą to lokale 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na najwyższych kondygnacjach, w budynkach położonych wewnątrz osiedla, znajdą się mieszkania z tarasami dachowymi o powierzchni do 93 mkw.

Sprawdź też: Mieszkania na sprzedaż, Poznań dzielnica Grunwald

Wszystkie budynki wyposażone zostaną w nowoczesne windy. Dostęp do wybranej części wewnętrznego dziedzińca będzie ograniczony wyłącznie dla mieszkańców. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, powstanie również  plac zabaw.

Osiedle powstaje w dzielnicy Grunwald u zbiegu ulic Palacza i Heweliusza, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i skweru miejskiego - co podkreśla jej zaciszny i kameralny charakter. W sąsiedztwie osiedla  znajduje się również Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Arcada, a generalnym wykonawcą inwestycji  firma Unibep S.A.
Sprzedaż inwestycji prowadzona jest przez Monday Development S.A. w biurze  przy ul. Piątkowskiej 116. W grudniu 2012 r. deweloper uruchomi również salon sprzedaży bezpośrednio przy realizowanej inwestycji.

autor: Źródło: Agencja PR4You

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.