Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania w Poznaniu wybuduje Agencja Inwestycyjna

tagi tematyczne Agencja Inwestycyjna deweloperzy Poznań mieszkania Poznań nowe mieszkania Osiedle Batorego
Kompleks mieszkaniowy na Osiedlu Batorego w Poznaniu
Kompleks mieszkaniowy na Osiedlu Batorego w Poznaniu

Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Piątkowo w ramach osiedla Stefana Batorego. Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku pod koniec 2012 roku. Deweloper oferuje mieszkania w cenie od 6500 zł.

Nowy budynek powstaje bezpośrednio w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Żurawiniec, na osiedlu Stefana Batorego 41A. Inwestycja będzie oddawana do użytku w trzech etapach – pierwszy etap zakończy się w grudniu 2012 roku, drugi etap w maju 2013 r., a trzeci w lipcu 2013 roku. Łącznie powstanie 120 mieszkań - głównie małe mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 36 do 50 mkw. W kompleksie dostępne będą także kawalerki oraz mieszkania trzypokojowe. Lokale na parterze będą miały wydzielone tarasy i ogródki, zostaną też wyposażone w systemy rolet okiennych. Na ostatnich kondygnacjach deweloper oferuje mieszkania z dużymi tarasami na dachu.  
Ceny mieszkań zawierają się w przedziale od 6500 do 6800 zł brutto za mkw.

Sprawdź także: mieszkania w Poznaniu, ogłoszenia

 

Kompleks mieszkaniowy na Osiedlu Batorego w Poznaniu
Kompleks mieszkaniowy na Osiedlu Batorego w Poznaniu
fot.: Agencja Inwestycyjna

Budynek będzie składał się z kilku segmentów o różnych wysokościach - od trzech do sześciu kondygnacji. Każda klatka schodowa wyposażona zostanie w windę zjeżdżającą do podziemnej hali garażowej, w której zaplanowano miejsca dla 90 pojazdów. Zaprojektowano także miejsca postojowe na zewnątrz. Inwestor przewidział również możliwość wykupienia piwnicy. Na terenie obiektu będą dostępne pomieszczenia przeznaczone na wózki oraz rowery. Powstanie też plac zabaw. Teren będzie ogrodzony i zamknięty.

Na Osiedlu Batorego dostępna jest pełna infrastruktura publiczna (szkoły, poczty) oraz handlowo-usługowa (sklepy, banki). Największym atutem lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zieleni oraz bliskość transportu miejskiego (szybki tramwaj, autobusy). Niedaleko osiedla znajduje się kampus uniwersytecki na Morasku, co sprawia że lokalizacja jest chętnie wybierana przez osoby wynajmujące mieszkania.

autor: Źródło: Forte PR

aktualizacja: 29.05.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.