Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe mieszkania we Wrocławiu. ATAL wybuduje Zielone Wojszyce

tagi tematyczne Atal deweloperzy Wrocław mieszkania Wrocław Zielone Wojszyce
Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu
Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu

Osiedle Zielone Wojszyce powstanie przy ulicy Grota-Roweckiego w dzielnicy Krzyki. Deweloper oferuje 135 mieszkań o metrażu od 29 do 69 mkw. Przewidziany termin oddania inwestycji to IV kwartał 2013 roku.

Firma ATAL SA rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Zielone Wojszyce to kameralne osiedle, które realizowane jest w dzielnicy Krzyki, przy skrzyżowaniu ulic Grota-Roweckiego i Lechonia. W ramach projektu powstaną dwa trzypiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 135 mieszkań o metrażu od 29 do 69 mkw.

Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także parking podziemny (163 miejsca postojowe) oraz naziemny (63 miejsca postojowe). W piwnicy budynków będą także komórki lokatorskie.  Cała inwestycja zostanie w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Autorem koncepcji architektonicznej jest wrocławska firma AGP Sroczyński & Partnerzy.

Zobacz także: mieszkania na sprzedaż, Wrocław-Krzyki


Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu
Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu
fot.: Źródło: On Board Public Relations
Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu
Zielone Wojszyce - osiedle mieszkaniowe we Wrocławiu
fot.: On Board Public Relations

- Zielone Wojszyce to inwestycja, którą charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej okolicy na obrzeżach miasta oraz bardzo dogodne rozwiązania komunikacyjne. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę – podkreśla Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL SA. Niewątpliwym atutem inwestycji są dogodne połączenia z centrum miasta oraz szybki dojazd do autostrady A4 łączącej Katowice, Wrocław i Legnicę z zachodnią granicą kraju – dodaje.
 
Teren osiedla będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany. Na terenie inwestycji posadzone zostaną krzewy, a do dyspozycji najmłodszych oddany zostanie plac zabaw. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki, które każdy lokator będzie mógł zaaranżować wg indywidualnych potrzeb. Pozostałe lokale zostaną wyposażone w tarasy i balkony. Wszystkie mieszkania będą miały przygotowaną instalację, która umożliwi dostęp do Internetu, telewizji oraz linii telefonicznej.
Wartość inwestycji to ok. 45 mln zł

autor: On Board Public Relations

aktualizacja: 08.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.