Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Wola Prestige. Nowe osiedle w Warszawie

tagi tematyczne mieszkania Wola Wola Prestige
Nowe osiedle na Woli
Nowe osiedle na Woli

Wola Prestige to nowoczesny, harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkaniowy realizowany na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 64. Projekt przewiduje wybudowanie 551 mieszkań.

Osiedle Wola Prestige będzie się składało z trzech budynków o zróżnicowanej zabudowie: od 5 do 9 kondygnacji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddany wewnętrzny dziedziniec, na którym znajdzie się plac zabaw dla dzieci, a także tereny zielone z elementami małej architektury. Budynki i przestrzeń dziedzińca tworzyć będą spójną całość wyróżniającą się oryginalną koncepcją architektoniczną.

W ofercie Home Invest znajdą się starannie i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 37 do 134 mkw. W pierwszym etapie inwestycji, której zakończenie planowane jest na IV kwartał 2009 roku, zostanie oddanych 164 mieszkań.

Do wszystkich lokali przynależeć będzie balkon, taras lub loggia, a do tych znajdujących się na parterze – ogródki. Mieszkania na parterze będą miały trzy metry wysokości. Cena za mkw. kształtuje się w przedziale od 7400 zł do 9900 zł brutto. Miejsce postojowe w garażu podziemnym kosztuje nieco ponad 34 000 zł brutto.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców kompleks będzie ogrodzony, całodobowo chroniony i monitorowany. Przy wejściach na teren osiedla zostaną umieszczone wideofony. Mieszkańcy, którzy wyrażą chęć ich posiadania, będą mogli w pełni kontrolować wchodzące osoby. Lokale zostaną wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Na najniższej kondygnacji powstanie jednopoziomowy podziemny parking z kontrolą dostępu, a teren wewnętrzny zostanie wyłączony z ruchu kołowego.

Jednym z największych atutów osiedla Wola Prestige jest jego lokalizacja. Położenie kompleksu umożliwia dojazd do centrum zaledwie w ciągu kilku minut. Zaletą jest także dobra komunikacja z różnymi dzielnicami miasta. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Na parterze budynków będą się mieściły lokale usługowe, stanowiące zaplecze komercyjne dla nowo powstającego osiedla. W pobliżu są też dwa duże centra handlowe: Fort Wola i Wola Park.

Niedalekie sąsiedztwo Parku Sowińskiego, Parku Szymańskiego i Parku Moczydło sprawia, że osiedle jest doskonałym miejscem dla osób ceniących sport raz aktywny wypoczynek.

Ogłoszenia: mieszkania na Woli w Warszawie

autor: opracował: mz

aktualizacja: 17.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.