Baza lokalizacji zamknij
  • Województwo
Logowanie zamknij
  • Login:
  • Hasło:

Nie masz konta? Przejdź do formularza rejestracji

Rejestracja
Wyślij wiadomość zamknij
Wyślij wiadomość zamknij
logowanie
rynek pierwotny mieszkania domy działki komercyjne katalog firm aktualności kredyty hipoteczne
rejestracja agencji i deweloperów dodaj ogłoszenie

Nowe osiedle przy ulicy Krakowskiej w Szczecinie

tagi tematyczne SGI Baltis Szczecin
Nowe osiedle przy ulicy Krakowskiej w Szczecinie
Nowe osiedle przy ulicy Krakowskiej w Szczecinie

Firma budowlana SGI Baltis rozpoczęła sprzedaż apartamentów przy ulicy Krakowskiej w Szczecinie. W ramach dwuetapowej inwestycji powstanie około 150 mieszkań. Pierwsze apartamenty zostaną oddane do użytku pod koniec 2009 roku.

Inwestycja zlokalizowana będzie między ulicami Krakowską i Europejską w Szczecinie. Osiedle będzie się składać z ośmiu kameralnych, dwu- i trzypiętrowych budynków. W  pierwszym etapie, którego zakończenie przewidziane jest na koniec 2009 r., zostanie oddanych do użytku pięć z nich. Zakończenie budowy drugiego etapu (czyli 3 budynków) planowane jest na drugi kwartał 2010 roku. W chwili obecnej można już zakupić mieszkania budowane w pierwszym etapie.

Cechą charakterystyczną osiedla ma być jego niska, głównie jednorodzinna zabudowa, a także swobodne rozmieszczenie budynków.  Przestrzeń pomiędzy obiektami wypełnią zaaranżowana zieleń, a także tereny rekreacyjne z elementami małej architektury, takimi jak place zabaw dla dzieci oraz miejsca spotkań i odpoczynku dla mieszkańców. Osiedle będzie zamknięte i strzeżone. W ramach inwestycji powstaną także garaże, mieszczące się w kondygnacjach podziemnych, do których wygodny dostęp umożliwią cichobieżne windy.

Ogłoszenia: mieszkania w Szczecinie

 

 

autor: opracował: as
źródło: SGI Baltis

aktualizacja: 16.07.2014

Oferta tygodnia

Działka na sprzedaż: mazowieckie, Targówka, Leśna

Działka ze stawem rybnymNa sprzedaż działki budowlane ze stawem rybnym (1300 m2), położone niedaleko Mińska Mazowieckiego. Okolica spokojna i zielona - w odległości 0,5 km znajduje się bardzo duży kompleks leśny. Cena za 1 m2 wynosi 60 zł.